Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покана към Шкода форума за участие на VW клуб фест 2015


brabus

Recommended Posts

Здравейте колеги,


имам удоволствие да поканя Шкода Клуб България за участие в 6-тия VW Клуб Фест 2015 г. 


Той ще се проведе на 28 и 29 март 2015 година.


За целта вашия форум трябва да определи 3 (три) автомобила, които да бъдат изложени в залите на  Интер Експо Център София.


 


 


Определените от вас 3 коли ще бъдат ангажирани от 9.00 ч на 27 март (петък) до 18.00 ч. на 29 март (неделя).


В петък колите се подготвят и подреждат, а в неделя след затваряне за посетители започваме да изкарваме колите.


 


Чак след като бъдат избрани автомобилите на Шкода Клуб България ще изпратя на собствениците им една форма за заявка за участие. Във въпросната бланка ще се попълват данни за колата.


 


Текущо съм на разположение за зададени в тази тема въпроси.


 


Поздрави на всички,


Иво


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • legaltk

    8

  • roodnb

    8

  • brabus

    5

Най-много писали в темата

Аз ще бъда двата дена в София на експото, ако няма 3 други по интересни шкоди за там мога да оставя моята, Октавия 2 RS досега не сме представяли там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта е голяма красавица,ти я боядиса мин.година и стана за изложение.Свалена е леко,което я прави още по-красива и достойна да ни представи клуба.Гласувам за теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще и боядисам и джантите ако ще влиза там, само те имат леки забележки.

А ти бялата стрела не искаш ли да я разходиш? Тя определено е за там. Такава шкода също не е била досега на Експото. :)

Редактирано от Favorit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да отиде и бялата стрела! Доста достоен автомобил! Или някоя от шуменските мартенички :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека първо колегите, които искат да участват, да изявят желание и после да гласуваме, ако са повече от трима. Така ние да определяме кой е малко неловко :)

 

поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да се запиша , на 27 февруари влизам за цялостна боя и мисля Фабиата да е лъскава за феста  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за всеки , който има време да отдели , стига да има желаещи , но трябва да са поне 4 , защото помня миналата година каква кушия беше на Маджо с Октавията .

Дано майсторите на Данчо се справят в срок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По план влизам на 27-ми , освен боя , съм приготвил още промени , който ще се случат , но за тях ще пиша в темата на проекта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на 27 февруари влизам за цялостна боя...

 

Ако случайно все още не си избрал цвета, мисля че с този от снимката (в комбинация с надпис 1.2HTP), доста ще ги замисляш по светофарите  :doubleup:

 

skoda-fabia-gets-hello-kitty-pink-wrap-v

 

 

Шегата на страна, директно гласувам за Данчо и за Краси, като вече изявили желание да ни представят на феста  :banger_2:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ли питане! :)

Абсолютно! Сами, ако ти е възможно, ще е супер! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук трима - Данчо, Краси и Бегачката.

Не е зле да има и четвърти, както каза Гената - всичко може да се случи дотогава.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да супер трио се събира :eusa_clap:
А дали Косьо (Galliard33) ще види темата и дали ще има възможност да представи Оранжевата Красавица. Според мен този проект заслужава да е там. Поздрави!

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/39841-105gl-%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B6-%D0%BF%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BC-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82/
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да супер трио се събира :eusa_clap:

А дали Косьо (Galliard33) ще види темата и дали ще има възможност да представи Оранжевата Красавица. Според мен този проект заслужава да е там. Поздрави!

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/39841-105gl-%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B6-%D0%BF%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BC-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82/

 

Да, страхотна идея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля и за 100с а на Анастас (не резаняка) и "Оранжа" на Адаша

 

Задължително е според мен да има и старци...Не омаловажавам труда на колегите с нови автомобили, но след като на почит са "голф" МК1 и МК2 нека закараме и нашите деца на 80' и 90'

Редактирано от malkiq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

ще ви помоля при първа възможност собствениците на избраните от вас коли да се свържат с мен на ЛС, за да има дам въпросника, който трябва да бъде попълнен (информация за колата).

 

Благодаря предварително и честит национален празник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще Ъп-на малко темата , тъй като наистина е редно всички да се включим в гласуването , поне така аз мисля. Заявявам,че Фабиата ще е готова със сигурност преди Феста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.