Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2015 - 03-04.07.2015г.


Mishelle

Recommended Posts

Някой ако има GPS координати на пистата, нека ги постне. Ще бъде по - лесно за хора с женска ориентация, като мен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като напишеш в Google "писта дракон" и ти изкарва местоположението с координати:

Калояново

42.341485, 24.738578

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони, ако искаш пусни тема да се разберете с други пътуващи. Ние няма да можем да се включим в групата и ще ви чакаме на пистата, живот и здраве. Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук може да изтеглите декларацията, която трябва да попълните, ако участвате в състезанията и/или свободното каране на писта "Дракон".
Може да я разпечатате и попълните. В противен случай в деня на състезанието ще Ви бъде предоставена. ;)

Deklaraciq_Drakon.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещнах затруднение с намиране на хотел наоколо, в който да приемат за гост кучето. За малки лесно, но за 40кг кане корсо отказват. Жената ще я оставя вкъщи с кучето, а аз ще се разходя и 2та дни до Калояново от София. Утре пътувам сам, ако има някой колега без кола в момента да заповяда с мен. 

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-препоръка на Ицо - izolini, се обадих в хотел Сарай, Калояново. Съгласиха се да ни настанят с кучето :) Вече няма да пътувам сам ... ;)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че се шегувам, но както си го написал, май ти е по-тъжно за кучето... :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска голямо домашно напрежение, жената си е жена, капризите са си нейни и за добро или лошо ще съм сам :) , до неделя  :banger_2: .  2 дена шкоди, приятна компания и много време за снимки. Пригответе се!

 

пс. Баща ми все ме базика, че жената трябвало да слуша повече от кучето, ама при мен не се получава ;)

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска голямо домашно напрежение, жената си е жена, капризите са си нейни и за добро или лошо ще съм сам :) , до неделя  :banger_2: .  2 дена шкоди, приятна компания и много време за снимки. Пригответе се!

 

пс. Баща ми все ме базика, че жената трябвало да слуша повече от кучето, ама при мен не се получава ;)

Няма как да стане, все пак кучето те обича безкористно  :tongue_1:

Извинявам се за офтопика, ама днес с Иво добре обсъдихме хотелите в района, а и останалите работи, та  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След час първата група подегля за Дракон. По-късно ще бъдат пуснати първите снимки от най-голямото Шкода събитие за годината! Надявам се да са достатъчно убедителни за онези от вас, които все още се чудят дали да дойдат в събота.

 

Очакваме ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли цигари и кафета в лафката до пистата, някакви колички, фантички и т.н. и как са цените ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално! Шкода клуб България с любезното съдействие на Еуратек ООД ще представи чисто новия Супърб 3. Автомобилът е току що внесен и първата му публична изява у нас ще бъде на Национален Шкода събор 2015. Ще може да присъствате на представянето му от 11:00 ч. на 04.07.2015 г., събота, на територията на писта Дракон, с. Калояново. Заповядайте, очакваме ви!

IMG-20150703-WA0013.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mishelle: Ще съм благодарен, ако може да ми запазиш номер 33, ще дойда със зелената задномоторна Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mishelle: Ще съм благодарен, ако може да ми запазиш номер 33, ще дойда със зелената задномоторна Шкода.

post-11404-0-26629100-1435933277_thumb.jpg

 

Готово ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз както съм писал по - горе, държа на 57 ;)

 

Ние с моя човек тръгваме за Калояново!!!! Ако има бариера, оставете я отворена, след 2-3 часа сме при вас!  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми vRS-ката макар да отказах да я покарам, радвам се че се запознах макар и само с част от вас. Наздраве фенове! Дано да остане време и утре да дойда!

Чакаме те. Ще бъде забавно!

 

Саше, ФЕН си. :)

 

Новият Супърб е при нас, на събора. Уникален е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Това са официалното класиране и наградените участници от проведените състезания по време на XI-ти Национален Шкода Събор.

 

"Италианско преследване"

 

Клас 1 -Задномоторни

 

I-во място - Димитър Ников (020) - Skoda 130 LR (Replica)

 

II-ро място - Константин Костов (033) - Skoda 120 GLS

 

III-то място - Кирил Киранов/Димитър Ненов (053) - Skoda 130 LR (Replica)

 

***************

 

Клас 2 - до 129 к.с

 

I-во място - Владислав Йосифов (041) - Skoda Octavia 1 1.9 101 к.с. 4х4

 

II-ро място - Георги Кожухаров (038) - Skoda Fabia 1 1.4 MPi

 

III-то място - Божидар Радев (026) - Skoda Octavia 1 1.9 tdi

 

****************

 

Клас 3 - над 129 к.с.

 

I-во място - Младен Господинов (009) - Skoda Octavia 1 1.8T 330 к.с.

 

II-ро място - Димитър Динчев (051) - Skoda Octavia 3 vRS

 

III-то място - Александър Пирев (049) - Skoda Octavia 1 1.8T 4x4 vRS look

 

***************

 

Драг

 

Клас А - Задномоторни

 

I-во място - Димитър Ников (020) - Skoda 130 LR (Replica)

 

II-то място - Кирил Киранов/Димитър Ненов (053) - Skoda 130 LR (Replica)

 

III-ро място - Константин Костов (033) - Skoda 120 GLS

 

****************

 

Клас B - до 89 к.с.

 

I-во място - Симеон Дренков (032) - Skoda Fabia 2 1.4 tdi

 

II-ро място - Костадин Кузмов (003) - Skoda Felicia 1.3

 

***************

 

Клас C - от 90 до 129 к.с.

 

I-во място - Мартин Николов (099) - Skoda Octavia 1 1.9 tdi

 

II-ро място - Велизар Георгиев (086) - Skoda Fabia 1 1.9 tdi / Владислав Йосифов (041) - Skoda Octavia 1 1.9 101 к.с. 4х4

 

III-то място - Мартин Николов (036) - Skoda Octavia 1 1.9tdi

 

***************

 

Клас D - от 130 до 180 к.с.

 

I-во място - Никола Стефанов (097) - Skoda Octavia 1 vRS

 

II-ро място - Павел Тишев (111) - Skoda Octavia 3 1.8 4x4

 

III-то място - Петър Петров (252) - Skoda Octavia 1 vRS / Петър Кацарски (072) - Skoda Octavia 1 1.9 tdi 4x4

 

***************

 

Клас Е - от 181 до 220 к.с.

 

I-во място - Димитър Динчев (051) - Skoda Octavia 3 vRS

 

II-ро място - Александър Пирев (049) - Skoda Octavia 1 1.8T 4x4 vRS look

 

III-то място - Евгени Жеков (093) - Skoda Octavia 3 vRS

 

***************

 

Клас F - над 220 к.с. + модифицирани

 

I-во място - Младен Господинов (009) - Skoda Octavia 1 1.8T 330 к.с.

 

II-ро място - Боян Петров (260) - Skoda Superb 2 3.6 V6 4x4

 

***************

 

Други

 

Kупа за Ретро автомобил - Георги Ангелов - Skoda 120 L

 

Грамота за Сервиз и най-атрактивен гост - Евгени Младенов ( автоцентър Трансексперт)

 

Грамота за Цялостен принос към Шкода клуб България - Петър Иванов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.