Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща за Клубна фотосесия - Копривщица 16.05.2015


pigoff

Recommended Posts

За съжаление, днес се оказа, че точно на 16.05 съм на обучение, съответно ме вадете от списъка  :BangHead:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • pigoff

    16

  • mRt

    10

  • masterOne

    6

  • Lachezar

    5

Най-много писали в темата

Чакай, чакай! Съмнения няма. Просто дискутираме и всеки споделя визията си. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе правя си реклама.... :tongue_1:

 

До днешна дата 2015-04-16 са потвърдили/заявили участие 21бр. автомобили.

 

Който не се e заявил, да го направи тези дни, моля.

Ще ми трябва инфо за присъстващите автомобили за да мога да подготвя подобаващо подредбата по цветовете на дъгата спрямо модел и поколение... 
 

Моля, всеки, който обмисля да присъства да си каже! (Пък ако не успее да дойде здраве...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това мнение ще се допълват периодично хората и колите които са заявили желание да присъстват. :)

Ако настъпи промяна при някой , нека ми пише на ЛС или тук в темата.

 

  • - Павката /PUF-PAF/          ( Octavia 3 4x4 Combi )
  • - Сами /bega4kata/             ( Octavia 3 vRS ++ ) 
  • - Ники /coverdale/               ( Superb 2 Combi )
  • - Пепи /PRR/                       ( Octavia 1 FL )
  • - бат Пламен /PVV/            ( Octavia Super )
  • - Лъчо /Lachezar/                ( Octavia 3 )
  • - Пепи /a4tech/                    ( Octavia 1 4x4 Combi ++ )
  • - Пепи /SKODA 105 RS/     ( Octavia 1 vRS )
  • - Ицо /Izolini/                       ( Octavia 2 FL )
  • - Сашо /sanndeto/              ( Octavia 1 vRS look 4x4 ++ )
  • - Маджо /MasterOne/         ( Octavia 1 L&K +++ )
  • - Георги /gogox1/               ( Octavia 2 )
  • - Велко /ZloQQ/                 ( Octavia 1 L&K / ? ? ? )
  • - Ангел /Нептун/                ( Fabia 2 Combi )
  • - Ники /lubomirov1985/      ( Octavia 1 FL Combi )
  • - Сашо /Alexandar/            ( 105 L )
  • - Митко /Krankenstein/      ( 110R / Rapid )
  • - Данчо /roodnb/                ( Fabia 2 ++ )
  • - Георги /maisuda/             ( Octavia 2 vRS ) 
  • - Емил /Skodaemil/            ( Octavia 2 Scout )
  • - Венко /simichoil/              ( Octavia 2 vRS FL )
  • - Илиян /Grand0man/        ( Octavia 3 )
  • - Марто /mRt/                    ( Favorit )
  • - Цонко /t5onko/                ( Octavia 2 Combi ++ )
  • - Пепи /Pechatara/            ( Octavia 1 )
  • - Жоро /siromaha/             ( Octavia 2 ++ )
  • - Иво /belqta/                     ( Yeti )
  • - Десислав /desislav stanev/  ( 120 L )
  • - Чавдар /cavdarlk/            ( Suberb 2 FL )
  • - Пепи /pepino/                  ( Fabia 1 FL )
  • - Иван /nelasms/               ( Octavia 2 FL Combi )
  • - Филип /stan4o/               ( Octavia 1 4x4 Combi ) 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам няма Октавия 2 коНби - добавете ме и мен към присъстващите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Срещата наближава , а основната цел на събирането е да се направят хубави снимки на хубавите ни Шкоди , затова мисля че няма да е лошо всеки който има желание , възможност , техника и т.н. , да се включи в заснемането. Колкото повече хубави снимки , толкова по-добре за всички . :dance:. Пък и Митко (pigoff) да може да отдъхва от време на време :).

 Така , че колеги ... "грабвайте оръжията" и смело напред  :D

 

:plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще взема фотото със сигурност. Но няма да мога да тръгна събота рано сутрин както някой беше писал в 7:30.

 

Вероятно ще съм от последно дошлите и първи тръгналите, но смятам максимално да оползотворим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дали някой от вас има (или има възможност да вземе от приятел) някаква малка водоструйка? Митко (pigoff) ме помоли да питам, защото ако занесем една може да ни покаже как да си приведем колата във вид за снимки само с пароструйка и микрофибър, без да търсим автомивка :cleaning:  :running:   :cleaning:

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За миенето на автомобилите има много евтино и практично решение.

Парочистачка.

Нека, който разполага със такава да сподели дали може да я вземе със себе си. Така ще са необходими само микрофибърни кърпи.

 

Марто е прав. Всяка гледна точка на заснемане е важна при едно подобно мероприятие. Всеки е полезен.

Най-важното е да не забравите да си донесете позитивното настроение! Симпатията си към Шкода! И се насладете един на друг. Не е случайно, че се познаваме и събираме. Уважавам всеки един от вас и съм благодарен, че Ви познавам. Аз ще съм изключително щастлив да се раздам на 200% фотографски. Ще се постарая събитието да остане в историята на най-готиния БГ форум с уникалните си и човечни потребители.

 

Не забравяйте

Стълба

и

Фенер

 

В петък сутринта ще пиша подробно къде ще бъде сборният пункт(адрес) и в колко часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За миенето не се кахърете - в събота го дават валежно и гърмежно времето... така че вземи си подходяща техника за такива условия. Ако не променят прогнозата аз вероятно няма да дойда на собствен ход, щото всичките уплътнения на R-ката текат яко... може да се метна като багаж при някого, както казва Сами за идеята да се съберем :welcome_all:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогноза за времето гледайте тук

www.meteoblue.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и мен за събота. Octavia 1 4x4 комби. Филип. Дано да не ми мине котка път с бабата детегледачка: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли организация събота вечер за някакво общо събиране или ще се формират групички по интереси. Също за следобедно вечерните снимки има ли програма или на място ще се решава. Питам, защото има вероятност да успея да се донеса в събота по някое време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли организация събота вечер за някакво общо събиране или ще се формират групички по интереси. Също за следобедно вечерните снимки има ли програма или на място ще се решава. Питам, защото има вероятност да успея да се донеса в събота по някое време :)

Освен горното, има ли програма по часове? Например - в колко часа започват снимките, на кое място в Копривщица и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

.....В петък сутринта ще пиша подробно къде ще бъде сборният пункт(адрес) и в колко часа.

 

Това е за снимките и програмата :)

 

 

Има ли организация събота вечер за някакво общо събиране или ще се формират групички по интереси. Също за следобедно вечерните снимки има ли програма или на място ще се решава. Питам, защото има вероятност да успея да се донеса в събота по някое време :)

 

За събота вечер , няма нищо конкретно засега , но ми се иска да се посъберем накъде заедно (който има желание) , визирам някоя хубава кръчма , разбира се :fiu:

Юли , ще се радваме ако успееш да дойдеш , че още чакаме нещо от теб (след VW феста) ... :fiu:   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.