Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да си направим делко за спортна Шкода.


Skoda 130LR/h

Recommended Posts

Добре де , Патрик с фаворитово делко с леко попиване на аванса как направи 160/170 на четвърта ако е толко куцо това делко (на мен от тогава ми е по-бяла косата :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де , Патрик с фаворитово делко с леко попиване на аванса как направи 160/170 на четвърта ако е толко куцо това делко (на мен от тогава ми е по-бяла косата :D )

Докторе , това си е на 135/6 мотор.Там си става , на моторите с чугунени тикви не става.Ама попитай Патрик какво му се случи и какви са последствията , и в темата за Белослава го е отразил. Няма да зарибявам , ама Ванко , Настаско и аз по 3 пеем друга песен :D

 

Ванко скачай , ако работи ваккуум реглера за 20 лева е супер! Не пипаш нищо само навираш , настройваш и караш!

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чистя темата, ама пак ще кажа, че съм с фаворитово запалване още от 105 мотора, като карах и си имаше разлика, както в паленето, така и в средни и високи обороти! По-добре се развърта мотора с него. Не твърдя, че е върха на сладоледа, но е значително по-добре от чукчето!!! А 160 ги подминавам на 6000 оборота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.