Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ при покупка


toto13

Recommended Posts

Здравейте,

 

Предстои ми, покупка на автомобил и съм се спрял нa  Skoda Oktavia 2,0 TDI 2006г 

Можели да ми помогнете с някой особености на модела за които да внимавам.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пукната глава. Компресор на климатик. Съединител/Маховик. Микроключета на вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пукната глава. Компресор на климатик. Съединител/Маховик. Микроключета на вратите.

 

Е,ти го отказа от марката бе :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За да не пускам нова тема пиша вртемата на колегата.

Тази О2 как ви се струва www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11393676620812077&slink=7uo06q ?

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема пиша вртемата на колегата.

Тази О2 как ви се струва www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11393676620812077&slink=7uo06q ?

 

Уф, малко рисковано според мен...нещо не ми изглежда много жалена:

- на обявата пише 160к км, а на снимката са 205к

- жулени номер, престилка, интериорни пластмаси

- панелът на централната конзола при климатика е сменян според мен, не ми изглежда естествения

- луфтове при затворен багажник ми се виждат на някои снимки (може и просто да не е затворен де)

- спартански оборудвана (виж ръчното отваряне на прозорците, няма дори стелки)

+ ако е обслужвано всичко овреме по книжка би трябвало да очакваш надеждност

+ гумите изглеждат ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако наистина искаш да видиш нещо по така, тази мисля само заради екстрите и мотора си заслужава да се отиде, вярно може би е гробница "дупнишка мадона  УНИКАТ", но все пак пробвай http://www.mobile.bg/11413873043430929

Редактирано от Cvetomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, малко рисковано според мен...нещо не ми изглежда много жалена:

- на обявата пише 160к км, а на снимката са 205к

- жулени номер, престилка, интериорни пластмаси

- панелът на централната конзола при климатика е сменян според мен, не ми изглежда естествения

- луфтове при затворен багажник ми се виждат на някои снимки (може и просто да не е затворен де)

- спартански оборудвана (виж ръчното отваряне на прозорците, няма дори стелки)

+ ако е обслужвано всичко овреме по книжка би трябвало да очакваш надеждност

+ гумите изглеждат ОК

з

Мерси колега, аз ги гледах снимките и всичко ми изглеждаше добре.

 

Колега, ако наистина искаш да видиш нещо по така, тази мисля само заради екстрите и мотора си заслужава да се отиде, вярно може би е гробница "дупнишка мадона  УНИКАТ", но все пак пробвай http://www.mobile.bg/11413873043430929

Тази я видях в другата тема, когато я показа, но е извън бюджета, иначе и тя ми изглежда добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сме я коментирали по форума, преди доста време. Разкривена е отпред, десния фар е по-нов, сигурно е челастрена качествено, има луфтове на капак, броня, други - пребоядисвана е солидно от едната страна - цялата. Някой я беше гледал, май-май... приказвам по спомен... Но сме я коментирали преди време и щом още седи - забравяй я... сега!

 

Поздрави

 

ПП: Пак бяхме писали за багажника, но май стигнахме до заключение, че е хлопнат само, без да е затворен добре... знам ли.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така е отворена темата, да питам и аз за тази :)

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11413730421208195&slink=7uqdix

 

На снимките ми изглежда супер, но фактът, че е от Италия малко ме безпокои. Освен това воланът ми се струва доста излъскан като за 90к км и мокетът в багажника е леко нагънат от дясната страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значиии... за тази - отпред е супер, не ми изглежда зле. За мокета в багажника - това е повече от нормално. Моят е нагънат също по този начин. Аз съм го и прал и след това се получава този ефект. Така, че ако е мокрен - така ще е. Отделно, затова сложих гумена ваничка постелка в багажника, да не го гледам и стана повече от перфектно.

Воланът е лъснат яко с лубрикант, затова изглежда супер зле! Общо взето воланите на снимки излизат много гадно, а на живо изглеждат добре, особено, когато лубрикантът се е изпарил и не изглежда така "мазен"...

 

Шофьорската седалка, обаче изглежда добре на снимката - не се е захабила много. Това, че е на 90 000км, нали не го коментираме ;) особено за кола в Италия. Тоя трябва да е бил някой, който я изкарва само по съборите, за да навърти само 90 000км в Италия - особено за 3 години.

 

Следя една Румънска О2 FL, човекът я е купил на една и съща дата с моята. Неговата е на 150 000км в момента, моята е на 80 000км - не е като да не карам, ама тоя я скъсва там. Като цяло извън България кола вземе ли се - кара се докато върви и се държи, а след това... идва при нас.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е само на 3 години, ще има сервизна история. По нея ще се ориентираш какви са километрите.

 

П.С. Това PD или CR e?

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сме я коментирали по форума, преди доста време. Разкривена е отпред, десния фар е по-нов, сигурно е челастрена качествено, има луфтове на капак, броня, други - пребоядисвана е солидно от едната страна - цялата. Някой я беше гледал, май-май... приказвам по спомен... Но сме я коментирали преди време и щом още седи - забравяй я... сега!

 

Поздрави

 

ПП: Пак бяхме писали за багажника, но май стигнахме до заключение, че е хлопнат само, без да е затворен добре... знам ли.

Само ми отговори, за коя от двете пишеш:

1. http://www.mobile.bg/11393676620812077

2.http://www.mobile.bg/11413873043430929

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1. Винаги отговарям на предходния пост/въпрос. Иначе цитирам.

 

За 2. не съм я гледал, тя е нов екземпляр, ти я пусна първи тука, мисля.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, виждате ли нещо притеснително в тази О2?

www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11414594646757836&slink=7wwnxa

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е удряна отдясно. Десният фар има луфтове, калникът стои неестествено - много фуги има. Левият не е така, обаче. Карана си е - трябва да се види ходовата част как й е. Иначе друго няма на снимките. Воланът е обелен целия.

 

Тя тая и най-вероятно е N1 - товарна, няма го третия подглавник отзад, а и пише ”с право на данъчен кредит - цена без ДДС” и т.н.

 

Служебна, скъсана от каране. За мен не става - но на живо може и да я бива, а може и някой да я хареса.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.