Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна пръскалка (проблемна)


HuKu4a

Recommended Posts

Изчетох всевъзможни теми за тия течове и пръскалки ма като мойте ядове не намерих.

Задната пръскалка не цика вода. Моторчето бучи и работи, ама не цика :) Първо почнах със снадките както всички обесняват. Видях, че зад левия стоп има една снадка, която се беше разкачила. Изкефих се, че съм намерил проблема... НО!! се оказа че не е само това. Залепих (свързах ) снадката, отивам цикам.. по стъклото нищо и половина. Махам кората на задната врата (на багажника), пораскъсах имаше един найлон и цикам пак. Точно там, където е последната снадка, след нея има една черна пластмаска, която влиза в самия механизъм на чистачката. И тая пластмаска е с 2 дупчици от които излиза вода и се изсипва в кората на багажника.Как да го оправа тва нещо? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах същия проблем

вътре в оста на механизма на чистачката минава тръбичка медна която клеясва и се чупи и започва да тече в багажника

общо взето не подлежи на ремонт, може да се преспособи с някакво силиконово маркуче но нестава много читаво.

Аз си решивх проблема генерално, на ОК1 от незнам коя година нататък слагат пръскалката в третия стоп, отидох до ЕТ и си взех трети стоп с пръскалка струва 67лв. и с малко преработка на мъркучето до новия стоп с пръскалката всичко вече работи без проблем.

 

надявам се да съм бил ясен и полезен с обяснението ако има нещо неясно пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.