Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение /съвет/ за конкретен автомобил


jaden

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Продължавам да търся усилено Октавия и ви моля да дадете съвет или мнение/а може и двете  ;)  / преди да се обадя, за този конкретен автомобил!

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11409318444405675

 

Виждате ли нещо нередно, какво ниво на оборудване е, нормална ли е цената за този екземпляр и заслужава ли си на пръв поглед!? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според моето скромно мнение си заслужава, изглежда доста добре. За оборудването не съм специалист по О2, но трябва да е поне амбиенте, със сигурност не е най-ниското - класик. А за цената, доста е прилична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборудването трябва да е Елеганс, съдейки по макси дот дисплея, Swing-a, 4-те ел. стъкла, предпазните лайсни в цвета на колата и парктроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е. Вероятно подлежи на коментар цената, примерно 15к ми се струва достатъчно. Двигателят е пушка и е комби, силно препоръчвам :)

 

И все пак помисли, ако имаш толкова пари накуп, дали да не вземеш нещо по-ново или поне в гаранция. На тази след 20-30к км ще имаш да сменяш и ангренаж (по принцип на около 100к).

 

Със същата мощност новият модел вече харчи по-малко и можеш да стигнеш до добра цена за покупка. Даваш тези пари дето имаш и изплащаш 5 години, а през това време колата ти е в гаранция - прецени в кой вариант поемаш риск най-вече според финансовите възможности.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е реална.Автомобилът е на отлични километри за тези години.Тя направо не е карана,може да се каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите! Бихте ли ми казали, дали волана може да се замени с мултифункционален такъв или не!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За можете, може, но ще трябва да се слагат допълнителни модули, иначе няма да тръгнат повечето функции.. аз съм с такъв и от всички функции работи само превключването на станции на радиото... останалото не работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А познавате ли някой,който се занимава конкретно с тази операция? И от къде може да се закупят  волан и съответен модул?/Ще ме извините за олигофренските въпроси, но още съм нов за марката/

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го правил на клиентски коли....не си струва инвестицията ,повярвай ми.

Ако искаш подробности,защото много трябва да се пише,зв. ми по тел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Търсената от Вас обява е изтрита или не е активна."

 

Защото капарирах автомобила :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,но още не е моя,защото не съм я платил и прехвърлил,което,живот и здраве,трябва да стане утре! :) След което ви започвам с въпросите ;) , ако ми позволите естествено :)

 

 

Къде мога да открия какви екстри има колата ми, която от Еуратек ми казаха,че е ниво на оборудване Елеганс.... но няма мулти волан,примерно,което мислех,че влиза в Елеганса!?

Редактирано от pepino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да има и допълнителни екстри. Най-добре помоли продавача да ти направи копие от договора за покупко-продажба и по-точно списъка със спецификацията на модела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В багажника под мокета трябва да има един стикер с много трибуквени кодове, в т.ч. кода на двигателя. Аз моите ги разчетох с помощта на он-лайн декодер, но беше отдавна и не си спомням къде и как го открих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук, трябва да препишеш кодовете от стикера в багажника или от сервизната книжка:

http://igorweb.org/equidec/

 

Става дума за тези кодове:

http://i979.photobucket.com/albums/ae275/Paneuropean/BuildStickerOwnerManual.jpg

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук, трябва да препишеш кодовете от стикера в багажника или от сервизната книжка:

http://igorweb.org/equidec/

 

Става дума за тези кодове:

http://i979.photobucket.com/albums/ae275/Paneuropean/BuildStickerOwnerManual.jpg

 

Поздрави

Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от кодовете гласи - Без предепредителна система за контрол на скоростта!? Какво значи това? Имам обозначените знаци за автопилот(на лостчето на чистачките)! И как точно се стартира круиз контрола, защото не успях да се справя нещо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от кодовете гласи - Без предепредителна система за контрол на скоростта!? Какво значи това? Имам обозначените знаци за автопилот(на лостчето на чистачките)! И как точно се стартира круиз контрола, защото не успях да се справя

Възможно ли е да има обозначение за темпомат, а такъв да няма!?

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

attachicon.gif032289085.jpgАко лостчето на мигачите ти изглежда така - би трябвало да имаш темпомат.

Да, такова е, само че между ON и OFF има и CANCEL !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от кодовете гласи - Без предепредителна система за контрол на скоростта!? Какво значи това? Имам обозначените знаци за автопилот(на лостчето на чистачките)! И как точно се стартира круиз контрола, защото не успях да се справя нещо :(

Предупреждението за контрол на скоростта се задава от MFD и се чува предупредителен сигнал + надпис на дисплея ако я достигнеш. А за да активираш темпомата - първо горното лостче се слага на ON (моето си седи само там), след което достигаш желаната скорост и натискаш долната страна на страничното бутонче "SET-", на таблото светва зелена лампа и скоростта започва да се поддържа сама. За отказ от поддържане чукваш спирачката, после можеш да натиснеш само "RES+" и колата сама ще си ускори до зададената преди това скорост.

За по-подробно виж ТУК от стр. 105 до 107

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предупреждението за контрол на скоростта се задава от MFD и се чува предупредителен сигнал + надпис на дисплея ако я достигнеш. А за да активираш темпомата - първо горното лостче се слага на ON (моето си седи само там), след което достигаш желаната скорост и натискаш долната страна на страничното бутонче "SET-", на таблото светва зелена лампа и скоростта започва да се поддържа сама. За отказ от поддържане чукваш спирачката, после можеш да натиснеш само "RES+" и колата сама ще си ускори до зададената преди това скорост.

За по-подробно виж ТУК от стр. 105 до 107

Страхотно описано,благодаря много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.