Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се качват снимки?


mishoo

Recommended Posts

Абе хора как се качват снимки тука? Ама да излизат директно видими а не като линк?

Как ли не пробвах исята тормозих не става ей... след дълго ровене намерих едно обяснение от Самуил

че първо качваш снимката в снимка бг и после даваш линка в квадратчето Image...

така става ама като сложа линка там всичко блокира мамка му...

исята имал кламерче де ли не го  търсих нямам аз таквоз дали е от това че ползвам уин7 ??

я да се хване някой модератор и да направи едно показно на малоумници като мене? :crazy:

полезна екстра си е.

Искам да покажа една готина кака тука и не става и не става м@мка му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки директно във форума можем да качваме само членовете на клуба, както и модовете. Всички останали - с линкове, по описания от Самуил начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепино

Точно така го правя както е описано... обаче в момента след копването на линка и като натисна  бутона ОК всичко замръзва...и ОТМЕНИ замръзва...даже и не мога и да изляза трябва да върна страницата...и пак да влизам за Нов отговор...

нещо друго има тука...

дали е заради членове и модератори само?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха..

Пепино ползвам Уин7 ентърпрайз (пише на версията)  какво според теб мислиш че не му е наред? питам щот ми се иска да него да работя не ми се ползва друг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай първо с друг браузър и после го мисли Уиндоуса. Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Качването на снимки по новият начин е тегаво,сложнооооо, пълна поварня!!!  Изписва ми : ИЗПОЛЗВАТЕ забранено разширение  и не знам кво още............. 

Не приема img от Снимка бг от Класик кар с техният начин на качване в техният форум,където са направени нещата грамотно за качване на снимки,както и в другите сайтове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Функционалността на форума работи на 100%. И приема снимки от различни сайтове за споделяне на изображения, включително и от снимка бг. Вижте фотото на колегата по-горе, то е точно от снимка бг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при ме е така не мога да кача снимка от снимака.бг дава ми това:

 

Използвате забранено разширение за изображения. Валиден формат е: http://www.domain.com/picture.gif, а невалиден формат е: http://www.domain.com/picture.one.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се получава , когато се опитваш да пуснеш линк към превюто под албума (специално за снимка.бг) ... избери снимката да ти излезе в големия формат , след което десен бутон "копиране адреса на изображението" и би трябвало да стане (поне при мен няма проблем).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качването на снимки по новият начин е тегаво,сложнооооо, пълна поварня!!!  Изписва ми : ИЗПОЛЗВАТЕ забранено разширение  и не знам кво още............. 

Не приема img от Снимка бг от Класик кар с техният начин на качване в техният форум,където са направени нещата грамотно за качване на снимки,както и в другите сайтове!

 

Отивате на адреса на "snimka.bg" , отваряте снимката, която искате да поставите в нашия форум.

f92567addce993be.JPG

 

Натискате с левия бутон на мишката върху оградения от мен с елипса надпис Линкове за споделяне (има и стрелка, която сочи към него). Ще ви се отвори подменю, от което да изберете какъв формат да бъде снимката. Копирате линка, който сте си избрали и влизате в "Публикуване на мнение" в нашия форум.

натискате иконката, оградена с червен кръг:

2d629fc15af23fa9.JPG

След което ще ви се отвори прозорец, в който трябва да поставите линка, копиран от snimka.bg. Натиснете ОК и я публикувайте.

 

Не виждам нищо "тегаво,сложнооооо, пълна поварня!!!"

Всичко е много елементарно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора на колегата Пепино по този начин се получава.Преди пробвах да копирам линка като отворя снимката и затова не се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е въпрос на организация и визуализиране на съдържанието на източника, в случая на снимка.бг ;)

Относно копирането на линкове, с цел публикуване на снимки тук (и не само тук) - линка трябва да съдържа точния път до снимката, т.е. трябва да завършва с разширението на снимката. Иначе ако се опитате да му дадете копи/пейст дори в браузъра, няма да видите снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е проверката - просто копират линка в произволен браузер и трябва да се отвори като снимка. Ако става в браузера, ще стане и във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също може да се кликне с десния бутон върху самата снимка и да се избере open image in new tab, след което се копира линка  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.