Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Favorit проблем със скорости


d3nka7a_1

Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам следния проблем с моята шкода фаворит преди време когато караш на 3-та скорост се чуваше едно виене, но все си казвах друг път ще се занимавам и така до днес когато виенето е при всички скорости(1-ва;2-ра и така до 5-та) Ще съм ви много благодарен ако може да ми помогнете! :)  И да не забравя имам още едно питане относно електрониката- загубиха се аварийните, клаксона и радиото и също така заден десен габарит не свети (не е крушка-ПРОВЕРЕНО!) таблото и то не свети докато не удариш бушоните. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За електрониката трябва да свалиш платката на бушоните и отзад да се презапои всичко .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

електрониката е готова но се появи друг проблем трябват ми моторчета на казанчето за течноста за чистачките дали стават от нещо друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си казанче и помпа от Фелиция , защото ще си дадеш парите на вятъра с китайски фаворитови помпички ... ако си достатъчно голям мазохист мога да ти пратя поне 5 да се пробваш с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

колеги намерих си оригинален часовник за фаворита но тъй като при моя е нямало има само 3 кабела които излизат кадето лампата а при тази от която го взех има 4 кабела може ли да ми помогнете за свързването

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.