Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

LED светлини


Recommended Posts

Шафте, започваме да чакаме клипа на слънце за да видим каква е разликата в температурата на светене относно ламбите в огледалата.

Днес има слънце и недей да ни караш да чакаме дълго !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    11

  • uboy

    8

  • Izolini

    7

  • simichoil

    5

Най-много писали в темата

Ето и един клип от мен. Не знам дали се вижда правилно на клипа - но НЯМА разлика в температурата на светене. На клипа май изглежда все едно има разлика - но реално е 1:1. С телефон съм снимал - и от там може да идва разликата.

 

п.п. Сутринта един колега карал след мен и ме пита с какви крушки съм - отзад се виждало много ярко дори и когато слънцето беше ниско и светеше директно в гърба ми.

 

http://youtu.be/1hZe7xypnhU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско и на двама ви за отговорите, наистина като че ли мигача на огледалото изглежда по-кехлибарен в клипа на simichoil.

В youtube намерих няколко сравнителни клипа, май съвпада цвета, а и светят дооста добре

Редактирано от frass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и моята как мига:

 

Снимах я днес около обяд, имаше малко слънце, но точно там, където бях спрял не грееше хубаво.

 

Не гледайте аматьорското изпълнение със скриването на номера :D Тествах си какво може да се направи с Movie Maker 2012... за 20 минути - толкова.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, когато ги слагах си пролича най-много. Бях спрял на слънце, нямах кой-знае-колко време, затова не снимах тогава. Сложих на левия фар диодната и пуснах да видя мига ли хубаво - помислих, че дясната е изгоряла (нормална крушка) и се замислих защо не свети... приближих се и видях, че "свети"... и тогава разбрах, че диодът е доста по-силен от нормалните крушки, които са на по 5 години (никога не ги бях сменял).

 

Определено съм доволен, като за около 35-40лв всичките 4 мигача.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не. Не ми се занимава пак да разглобявам и т.н. Наживо си е супер, даже един колега накарах да кара по мен и да ми каже как са - каза че са много яки. Нямам време да се занимавам повече с тях... Други глезотии съм поръчал да идват.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не. Не ми се занимава пак да разглобявам и т.н. Наживо си е супер, даже един колега накарах да кара по мен и да ми каже как са - каза че са много яки. Нямам време да се занимавам повече с тях... Други глезотии съм поръчал да идват.

 

Поздрави

 

Я сподели какви..... ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За джантите, които са ми за лятото - знаят ги всички - капачките са 68мм, понеже джантите не са от Шкодичка, ами са от Мерцедес, централният отвор е много голям и съм с втулки... съответно капачките за такива джанти са кът - едвам намерих "blank" капачки, защото тези с джантите не можах да си ги направя хубави. Та, купих си с помощта на Ицо (Izolini) нови лога /алуминиеви стикери - изпъкнали/ (не от новото лого, защото на моята кола не й отива това лого - зеленкото, с което си излиза от завода най-много й ходи), ще си направя оригиналните капачки на джантите, за да не са със супер старото лого на Шкода от/преди 90-те години.  Джантите ще ги пребоядисам след месец някъде, да станат лъскарски и те.  И отделно за праговете си поръчах от "али-то експрес" едни "готЯни алАминови" глезотийки - пише Octavia с точно същия шрифт, който слагат на фейслифта ни - мисля, че няма да покриват целия праг, но аз искам само частично да е :)

 

Общо взето, като дойдат ще се хваля в моята темичка. Чакам ги всеки момент да дойдат - следващата седмица най-късно трябва да ги имам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива на О3 на задните мигачи. Същите бели са ми на задната светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива на О3 на задните мигачи. Същите бели са ми на задната светлина.

Янко, показва ли някакви грешки колата? Можеш ли да покажеш снимка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янко, показва ли някакви грешки колата? Можеш ли да покажеш снимка?

Не дава никакви грешки. Аз съм с ЛЕД стопове и незнам дали на това не се дължи, че не показва грешки. На видео не излиза толкова добре колкото е в действителност. Мисля, че ги имам някъде снимани и ще ти ги пратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.