Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Майстор/фирма за дограма?


Recommended Posts

Здравейте, предстои ми лек ремонт/ъпгрейд по дограмата вкъщи (PVC). Искам да сложа комарници на 2 прозореца и на една балконска врата, вътрешни щори на един прозорец и панти за хоризонтално отваряне на прозорците. Можете ли да препоръчате добър майстор и/или фирма, които няма да си оставят ръцете и да си бия главата в стената след тях? Четох бая по форуми, обаче навсякъде много противоречиви мнения срещам, включително и за уж най-големите фирми в бранша Ролпласт, Ворошилов и Кристиан Нейко. Само ще помоля за мнения от първа ръка, а не "на учанайка ми девер й, на неговия братовчед баща му ми е казвал, че..."

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от "Валда" - направиха ми цялата къща.

За "Ворошилов" съм чувал само лоши неща, но нямам нищо от първа ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ворошилов мога да потвърдя, изгоних ги в момента, в който вдин от монтажниците ми каза, че сам си е нивелир и тръгна да слага накриво дограмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирмата, която прави дограмата след земетресението в нас, се справи много добре и на добра цена. Освен, че дограмата е качествена, беше монтирана супер, нивелирана е перфектно. Мога да ти пратя телефон на ЛС, ти живееш почти в Перник, така че не вярвам да е проблем да ти я докарат :P

Сега се сещам, че преди събора като ходя да взимам задномоторната машина можеш да дойдеш да се увериш :)

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка имам едно приятелче което слага дограма. Много е кадърен. В нас всичко той сложи, според мен би ти свършил работа. Ако имаш интерес пиши ЛС. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай Ролпласт! Исках да си сложа отварящи се комарници на две врати и два прозореца, но като дойдоха за оглед ми казаха, че профила на дограмата ми не позволявал да се монтират отварящи се комарници - изсмях им се и ги натирих. Съседите ми (при нас цялата сграда е с еднаква дограма) имат на същите врати и прозорци комарници, каквито аз искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.