Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Читаво handsfree?


Цецо75

Recommended Posts

Кажете някакво читаво хендс-фрее?

 

Да кара възможно най-много батерията, да е удобно за ушите и най-важното, отсреща да ме чуват като хората.

 

Размера не държа да е малък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung HM1200. Ползвам го от доста време. Има 3 начина на захващане към ухото. Мога да кажа, че съм ползвал още 4 други и от всички това ми е най - удобно. На Нокия ми бяха най - неудобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://slushalki.net/shop/bluetooth-slushalki/bluetooth-car-kit/jabra-cruiser-ii-sistema-za-kola-detail

Според мен Jabra са добри.Давам ти насока,ползвал съм друг модел,не този,но съм доволен и пак бих си купил Jabra!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе точно една джабра, вчера и се ядосах и я стъпках с кеф... Отсреща все ми се оплакваха, кой от ехо, кой не ме чувал...

 

В момента съм с един стар плантроникс, големичък, ама добре ме чуват. Но батерията му вече е фира и кара само ден. Май пак на там отивам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Наистина Plantronics са добри (Jabra също впрочем), но и аз мога да ти препоръчам Jabra, тъй като ползвам такова и съм много доволен от него. Лично аз ползвам ето това от няколко години. Много е лесно за работа и не ми е създавало никакви проблеми, както и на отсрещната страна по време на разговор. Тъй като по принцип не го ползвам по цял ден просто забравям кога съм го зареждал. Редовно го ползвам едновременно с два свързани към него телефона. Не мога да кажа, че изобщо не се усеща на ухото, но и не е неудобно, макар да се е случвало да го нося и по цял ден. Може да се захваща и на ляво, и на дясно ухо. Обхвата му наистина си е до около 10-тина метра (ако няма прегради естествено).

 

П.П.: Преди това бях с някаква друга Jabra, която и на мен ми изпили нервичките и я последва същата участ като твоята.

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Но батерията му вече е фира и кара само ден. 

В ибей има всякакви батерии за по 2-3 лв - и като волтаж, и като форма, и като р-ри.

От известно време аз такава джаджа не ползвам - пускам си говорителя на тела...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам Jabra. Свързва се с два телефона, много чисто се чува и другите добре ме чуват.. даже потиска и шума около теб.  Мисля че дадох около 50лв за нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ибей има всякакви батерии за по 2-3 лв - и като волтаж, и като форма, и като р-ри.

От известно време аз такава джаджа не ползвам - пускам си говорителя на тела...

Да бе, ама мойто е залепено, като за един път... Трябва да го потроша за да го отворя... :(

 

На мен не ми трябва за колата, там телефона си се връзва към радиото. За работа ми трябва, нещо напоследък едни дълги разговори, после телефона телефона топъл, що да ми топли и главата.... Пък и така докато си говоря и ръцете свободни, мултитаскинг... други работи мога да свърша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро получих като подарък от Боби Доктора Plantronics Discovery 975SE. Много съм доволен от слушалката. Чувам и ме чуват идеално. Подтиска перфектно всякакви странични шумове. В комплекта има charging case - малко калъфче/кутия (джобен формат) с батерия, в което се зарежда слушалката. Можеш да я зареждаш около 3 пъти преди да се наложи да ползваш USB или 220V.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го виждал твойто, арно е, ама цената ми е малко отказваща.

 

Ще взимам някакъв по-нисък клас плантроник, то се е видяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Просто да споделя за да е полезна темата и за други.

 

Взех си Plantronic М50 и съм адски доволен вече няколко месеца. Чува се перфектно, батерията държи удивително дълго (по мойте разбирания). Толкова съм доволен, че си взех още едно, едното седи в колата, другото на работната маса и цял ден го ползвам.

 

Ако някой иска относително евтна и добра слушалка - това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.