Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Национален събор 2014] 20.06 - Тръгване от София


gogata

Recommended Posts

На последния НИМ обсъдихме тръгването от София.

 

Срещата ни е на 20.06(петък) 8:30ч. на бензиностанция Петрол на Ботевградско Шосе. Идеята е да тръгнем по-рано, за да можем да стигнем максимално рано на Сокола и да можем да помагаме на поляната с каквото има нужда. Тъй че, ще се изчакаме най-късно до 9:00ч. и после, който дошъл - дошъл, ние тръгваме.  :sorry: В този ред на мисли, моля бъдете точни и дайте да се преброим кои ще сме. Благодаря предварително!

 

Пускам линк от Гугъл, за да се ориентирате за коя точно бензиностанция става дума - ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Валери: Ми то затова се знае отдавна, та да може всеки да си направи плановете. Аз примерно съм си пуснал петъка отпуска.

 

Иначе петък 8:30 съм и аз на Петрол-а, тая година и аз ше пътувам с колоната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И aз мисля дa се присъединя към групaтa :) Инaче Петъкa съм го отписaл още от крaя нa Мaй :D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък сме на работа бе Гога. Кажи как да го направиме?

Ми при положение, че за събора се знае от месеци... нали знаеш, като има желание се намира и начин. ;) Не случайно датата се обявява от рано, за да могат хората да си планират отпуските. 

Спирам с офтопика, предлагам да продължим по същество.  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... Аз примерно съм си пуснал петъка отпуска.......

 

Даже и Четвъртък ... :rolleyes:

 

И ние се присъединяваме към групата. Петък 08:32ч на Петрола :D Потегляме 09,00ч ! :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава група се заформя, даже равномерна, засега няма бегачки дето да всяват смут :P Маджо ти кога ще пътуваш :P:D

Редактирано от PSYHO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...засега няма бегачки дето да всяват смут ...

 

Е тука дълбоко ме засегнА :cray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука дълбоко ме засегнА :cray:

 

Ти ше кротуваш, че домочадие ше возиш :P Нема се плашиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да не успея да тръгна в четвъртък, което означава, че бих могъл да се присъединя към вазе. Ама без кльопачки на Българси извор и пикание на всеки 100 км  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да не успея да тръгна в четвъртък, което означава, че бих могъл да се присъединя към вазе. Ама без кльопачки на Българси извор и пикание на всеки 100 км  :tongue_1:

Супер! За кльопачката на Български извор да не си се договорил с Марто, че и той ми лансира същата теория? :tongue_1:  Но предвид ранния час на пътуване, съм склонен да се размина с плескавиците за закуска. Така че и аз съм ще съм в "некльопащата" група.  :D  :D  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още нямам яснота кога ще пътувам, но ако остана за Петък, ще ви се пречка една немощна 105L на 300400 км :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да дойда с вас, защото детето има матура в петък. Щом свърши я качвам и направо на Сокола. :running:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние със Siromaha тръгваме в Събота рано рано. Ако има и други за събота да се преброим. Много ми се идваше от петък, ама няма как да стане :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние със Siromaha тръгваме в Събота рано рано. Ако има и други за събота да се преброим. Много ми се идваше от петък, ама няма как да стане :(

Мойте планове са такива също, ама не съм 100% сигурен, че едни гадни командировки ми висят точно около тая дата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще питам шефа дали ше одим заедно :)
И ако е така - тръгвам даже по-рано, че да си хапна спокойно на мястото за хапване на плескавици!

Лошото е, че ще съм само за петък през деня и евентуално вечерта, но още не знам...че се оказа, че един приятел има РД, който се пада точно

по време на събора тази година, та ще си нося и колелото, че празника му е в Родопите нейде си...дето Шкода не стига...за сега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние със Siromaha тръгваме в Събота рано рано. Ако има и други за събота да се преброим. Много ми се идваше от петък, ама няма как да стане :(

Ще ме оставите сам в къща Тодорови в петък май :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз до сега не съм идвал, защото съм нов в клуба :) може ли малко повече инфо в какво се състои събора къде е това Соколово, колко дни е и къде се спи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз до сега не съм идвал, защото съм нов в клуба :) може ли малко повече инфо в какво се състои събора къде е това Соколово, колко дни е и къде се спи :)

 

http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/47582-национален-шкода-събор-2014-20-22-юни-програма-и-органи/

 

http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/47557-национален-шкода-събор-2014-20-22-юни-резервации/

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.