Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ляв фар с лупа от кола с десен волан за нашия стандарт


sauro

Recommended Posts

Имам фар десен с лупа който е за кола с ляв волан, но не мога да си намеря ляв фар. 

 

Та питането ми е .

 

Можели да си взема ляв фар от Англия и нали имали някакво палче(или нещо подобно) с което се променя снопа светлина и по този начин да си направя един фар за нашите стандарти.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да не би да си го купил фара от с. Лозен от една тъмно синя Octavia L&K с удар? :D Иначе по въпроса - да може. Попринцип нормалните за нас фарове светят направо и нагоре в десния край. А фаровете от дясна дирекция светят направо и нагоре в левия си край. Но за щастие фаровете с лупи наистина имат пластина. Чул съм две версии за въпросната пластина - монтира се, за да се регулира фара при движение в страни с различни дирекции, за да не заслепява. А втората е, че има значение дали на лупата е монтирана халогенна крушка или xenon. Така че, ако намериш, взимай смело. Ще загубиш светлинния поток горе вдясно, но пък поне няма да заслепяваш, в смисъл такъв, тази пластина променя светлината от дясна дирекция в права черта, не я прави дс свети като за лява. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колега, да не би да си го купил фара от с. Лозен от една тъмно синя Octavia L&K с удар? 

Не съм взел от там фара.

 

ПС: Ще се помъча още малко да потърся ляв фар нормален и ако вече много нямам търпение ще взема от Англия, че ebay.co.uk е пълно с такива.

Редактирано от sauro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става фар от английска да го слагаш на тази.Дори и с блендата ,няма да е единтичен снопа на светлината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.