Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Виене /свистене/ от двигателя


BapBapuH

Recommended Posts

Здравейте колеги!

 

Собственик съм на Рапид 1.2 MPi /двигателя с 3-те цилиндърчета/.

До сега /1200 км./ нямаше никакви проблеми с колата ... досега.

От около 1 седмица започна да ми се причува някакво свистене /остатъчно виене/ от двигателя, особено когато изключвам от скорост и оборотите се връщат към нормалните за празен ход. Прави ми впечатление, че на място това май не се случва.

Посетих офиса на Еуратек Варна /не мога да отрека - служителите бяха отзивчиви и провериха 2 пъти/, но този шум не се установи при тях, а даже и аз не го чувах, когато колата работеше на място.

Помислих си, че може би си е моя измислица, но днес след около 30 км. градско каране шума стана по - осезателен. Накрая ми писна - изфорсирах я и всичко изчезна.

Някакви идеи?

Благодаря ви предварително. 

 

Редактирано от BapBapuH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!

Май ще се окажеш прав, защото откакто смених бензиностанцията шума повече не се е появявал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.