Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Надъхващи цитати на известни хора


agavrailov

Recommended Posts

Предлагам темичка за надъхващи цитати на известни хора, щото гледам че няма, а много хора ги обичат! :) Аз ще започна пръв :)

 

“Човек, който никога не прави грешки, никога не е опитвал нещо ново“ - Алберт Айнщайн

 

“Възможностите идват, когато сме подготвени за тях!” - Проф. Антоанета Василева

 

„Горският път се разделя на две и аз поемам по този, по-който са минавали по-малко хора, и това прави голямата разлика“ – Робърт Фрост

 

Хайде, сега сте вие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва идеята :)

 

Обаче, в момента се сещам само за мисъл, но не и за автора й:

"Горчивината след счупване на евтиното остава доста по-дълго, отколкото сладкият вкус на цената му в началото".

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Политиката е вицът на историята. - Салвадор Дали 

  • Раят не е горе на небето, а в сърцето на човека.- Салвадор Дали 

Най-великите ни изживявания са нашите най-тихи мигове - Фридрих Ницше 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Направете услуга на децата си - не правете такива" - Уди Алън

"Прости ми, Господи, малките шеги, които си правя с теб и аз ще ти простя голямата, която ти си направи с мен." - Робърт Фрост

"Защо папата трябва да ни дава съвети за секса? Ако той е осведомен по темата, значи има нещо нередно." - Джордж Бърнард Шоу

"Не се страхувайте от съвършенството.Не можете да го постигнете. Още повече, че в съвършенството няма нищо хубаво" - Салвадор Дали

"Ти имаш твърде много Его в твоя вътрешен Космос." - Ръдиард Киплинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Има само едно нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед....и това са две гърненца с мед." - А.А.Милн (Мечо Пух)

"Понякога седя и си мисля....а понякога просто си седя" - А.А.Милн

"Най-вълнуващата фраза в науката, която възвестява големите открития, не е "Еврика", а "Много странно..."" - Айзък Азимов

"Въпросът, който понякога ме влудява, е - аз ли съм луд, или другите?" - Алберт Айнщайн

"Продължителността на един филм трябва да е директно свързана с издържливостта на пикочния мехур." - Алфред Хичкок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената е на толкова години, на колкото изглежда, а мъжът - на толкова, на колкото се чувства.

 

Прави каквото трябва - пък да става каквото ще!

 

Покажи на човека пръст - и той почва да се смее. Но ако му покажеш юмрук, тоест пет пъти повече пръсти - и той ще почне да се смее двадесет пъти по-малко. Не е ли странно това?

 

Но не знам от кого са тия мисли, за съжаление. :D

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

* Живеем в един измислен нереален свят ...

Бедните се правят на богати ...

Грозните са със самочувствие на принцеси ...

Красивите се мислят за богини ...

Враговете се преструват на приятели ...

Глупавите се имат за гении ...

Неудачниците плюят успелите и се мислят за повече от тях ...

Истинските хора са дефицит !!!

 

* Изпуснатите възможности тежат повече от допуснатите грешки !

 

* Не е срамно да си беден ... срамно е да си евтин !

 

* Не може нации които се напиват с бира,  да дават акъл на нации , които изтрезняват с бира !

 

* Някога жените тичаха след мен , но после спрях да им крада чантите !

 

* Ако вече трети ден не ти се работи значи е сряда !

Редактирано от KRISITO*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема...та така,цитирам...

 

 

 

Достоевски:Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника.Възприемам хората ,които не пушат,тяхна си работа,дори възприемам тези,които не се заглеждат след жените по улицата,макар че... :D

Но както и да се мъча,не мога да приема непиещия за нормален.Непиещитя е маниак и точка по въпроса.Всеки,който се опита да облече трезвеността в благообразно обяснение е гад,мръсник,безочлив продажник.Да не пиеш,означава да живееш като ***. :D

Да си противоестествен и пластмасов,като вегетарианец.Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения.Изкривяват се представите за света.

Човек,който не пие, е обладан от нечисти сили,служи на дявола и извънземните,става гей,умира от гъбички или от херпес! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

* Не може нации които се напиват с бира,  да дават акъл на нации , които изтрезняват с бира !

 

 

* Ако вече трети ден не ти се работи значи е сряда !

:banger_2:  :doubleup:

 

"Женените мъже живеят повече от ергените. Но на женените мъже много повече им се иска да умрат" - Джони Карсън

"Колкото повече глупости правя, толкова по-популярен ставам" - Дж. Ф Кенеди

"Шумът не доказва нищо. Кокошката, снесла яйце, понякога кудкудяка толкова силно, сякаш е снесла планета." - Марк Твен

"Дама: Вие сте пиян, сър, отвратително пиян.

 Чърчил: Да, госпожо Брадок, пиян съм. Но Вие госпожо Брадок стегрозна и отвратително дебела. Що се отнася до мен, утре сутринта аз  отново ще буъда трезвен." - Уинстън Чърчил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.."Женените мъже живеят повече от ергените. Но на женените мъже много повече им се иска да умрат"

:D Чaво, по-скоро бих кaзaл, че женените мъже не живеят по-дълго, просто тaкa им се струвa :P

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Чaво, по-скоро бих кaзaл, че женените мъже не живеят по-дълго, просто тaкa им се струвa :P

 

Поздрaви!

:D абе има нещо такова....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... направо се надъхах яко  с това за грухтенето   :lol:

 

 

 

* Най-важните неща на този свят са онези , които нямат етикет с цена ,защото колкото и много да струват , не могат да бъдат нито купени нито продадени !

Редактирано от KRISITO*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... направо се надъхах яко  с това за грухтенето   :lol:

 

 

И е от мн.известен човек казано. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва една мисъл на Джон Ленън:

"Когато отидох на училище и ме попитаха какъв искам да стана като порасна, написах “щастлив”. Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че не са разбрали живота."

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се явя на поправителен, след "грухтенето" :) Когато трябва да направя нещо, а много ме е страх, се сещам за Мечо Пух:

 

"Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Всички от ранно детство знаят, че това или онова е невъзможно.


Но винаги се намира един профан, който не го знае. Именно той прави откритието."


 


Алберт Айнщайн


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога няма да прекосиш океана, докато не се осмелиш да изгубиш брега от очи ! - Христофор Колумб

Реалноста е фалшива , мечтите са истински ! - Тупак Амару Шакур

Всички са във война с различни неща . Аз понякога водя война със собственото си сърце ! - Тупак Амару Шакур

Само господ може да ме съди - Тупак Амару Шакур

Редактирано от KRISITO*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Когато спориш с глупак, най-вероятно и той прави същото

Съжалявам, но нямам дори идея чия е тази мисъл  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една биволица почне ли да яде ризи - режи й главата!

 

Панчо - героят на Ст. Данаилов от филма "От нищо нещо"

 

 

Слагам му шапката и си заминавам!

 

Рангел - Баш майстора от едноимения филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако един мъж има рога, това не означава непременно, че жена му изневерява - може просто да си е говедо...  :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Защо пропагандата има много по-голям успех, когато предизвиква омраза, отколкото когато извиква приятелски чувства?

 

                                                                                                                       Бъртранд Ръсел

 

(Как ли пък точно днес ми попадна този цитат?) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уреда показва , пробната лампа доказва- проверено , стара жичкаджийска сентенция. :) 

 

И една на среднородопски диалект:

 

Акъл духода , ам кога находа.

( Акълът идва , но кого намира?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.