Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Виртуална машина с етка


Цецо75

Recommended Posts

Това е виртуална машина с XP и инсталирана ЕТКА. Идеята е да тръгва на W7 и нагоре. При мен работи добре върху 32 битова 7-ца, на 64 битова не съм пробвал.

 

https://www.dropbox.com/s/eql7wlun3j2u5aw/uXP_ETKA.rar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

По заявка на Явката, ама може да е интересно и за някой друг:

 

Това е виртуална машина с XP и инсталирана ЕТКА. Идеята е да тръгва на Win7 и нагоре. При мен работи добре върху 32 битова 7-ца, на 64 битова не съм пробвал.

 

https://www.dropbox.com/s/eql7wlun3j2u5aw/uXP_ETKA.rar

 

Машината е композирана с VM 7.

 

ЕДИТ: Сбърка ми се браузера нещо затова са два поста.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа жив да си, Цецо! На мен също ми трябваше! Преди няколко дни се опитвах да сложа на 64-битова 7-ца и изгубих цял ден, така и не тръгна. Навсякъде пишат, че тръгва, обаче има една стабилна играчка с драйверите на хардлок-а... Понеже не са signed и още други мизерии, отказах се да я боря, че имах и друга работа. :) Сега това ми идва наготово!

 

Благодаря!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе първо го пробвай дали върви... че знам ли вече, напоследък яко ми вдига нервата тоя VMWare....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам само VMware Player (kaldata линк)- безплатен е и върши перфектна работа за всичко. Workstation-a има доста повече функции, но пък аз не ги използвам въобще. Нуждите ми са да тръгне виртуалната машина и да ми е на фул-скрийн, посредством vmware tools-четата - всичко останало ми е супер излишно. Затова ползвам плеъра, перфектен си е - можеш да hibernate-ваш, да правиш snapshot-и и т.н. Друго какво би ти потрябвало :) Има си всички драйвери, всичко си емулира, перфектен е просто :)

 

Още се сваля - свалям с 1-2мб/с от дропбокса... и после ще кажа - след 10 минути би трябвало да съм я пуснал вече.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си бачка идеално!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той Шафта се е оправил явно, ама забравих да уточня, че етката е инсталирана в администраторския акаунт на XP-то.

 

Акаунта с кучето се лепва по дифоулт на микроХП, не го знам за чии е, ама тая дистрибуция поне заема по-малко място и се търкаля прилично по-бързо във виртуалката от профешънал едишъна на ХП-то.

 

Както и да е, тя идеята на цялата машина е да се ползва само за етка и затова съм го зарязал така, мързи ме да мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам... Аз използвам Windows 7 64-bit Ultimate. Слагах и 8-ца, но имаше адски много "дърве", не трески, за дялане и затова я махнах :) От няколко години съм си със 7-цата и това е. По-стабилна ОС на M$ не съм виждал до сега.

 

Общо взето през администраторския акаунт влязох и я пуснах, попита ме за ъпдейт, ама иска и парола - зарязах го, видях, че до 2010-та има данни за Октавия, отварят се нещата, и просто това ми стигаше :P

 

Поздрави

 

ПП: Не би трябвало да има никакво значение каква ти е Host OS-a, защото може и под линукс да си го пуснеш без проблеми - тествал съм го - работи си :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ъпдейта не работи, верията е мисля от 2011. Мисля, че по руските хранилища някъде имаше и по-съвременна, ако трябва ще я диря.

 

Явка, сега получих месидж от дропбокса, че поради ексклузивен трафик временно блокирали кутията ми. Явно им се е видяло множко :) Незнам колко е временно, ама ако довечера не успееш да го дръпнеш, кажи ще мислим вариант от някъде другаде да ти я шерна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е виртуална машина с XP и инсталирана ЕТКА. Идеята е да тръгва на W7 и нагоре. При мен работи добре върху 32 битова 7-ца, на 64 битова не съм пробвал.

 

https://www.dropbox.com/s/eql7wlun3j2u5aw/uXP_ETKA.rar

качи я в DOX.BG ,че да дръпна и аз :)

Редактирано от sauro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ъпдейта не работи, верията е мисля от 2011. Мисля, че по руските хранилища някъде имаше и по-съвременна, ако трябва ще я диря.

 

Явка, сега получих месидж от дропбокса, че поради ексклузивен трафик временно блокирали кутията ми. Явно им се е видяло множко :) Незнам колко е временно, ама ако довечера не успееш да го дръпнеш, кажи ще мислим вариант от някъде другаде да ти я шерна.

 

Я скивай тука какво става:

ETKA 7.3 International (2012) ===> http://zamunda.net/details.php?id=336334&hit=1

Тази не успях да я подкарам при мен на 7-цата. Имам я свалена и т.н.

 

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Какво не се толерира във форума (за всички раздели).

...

2.10. Публикуване на тема или мнение касаещи по пряк или косвен начин нелицензиран софтуер.

 

:sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.