Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Протекъл люк


StoqnSoqnov

Recommended Posts

Приятели прокапа ми люка в теядъждове какво мога да направя ?? сменят ли се уплатнинията или нещо др и като пари какво да очаквам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не са запушени отводнителните канали смени уплътнителя, нов оригинален беше около 60лв. Може да се смени без да се сваля шибидаха но е малко трудничко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отводнителните маркучи са 4 бр. два излизат под или над маншоните на кабелите на двете предни врати (не си спомням вече) и два отзад под задната броня. Ако полееш обилно с вода шибедаха би трябвало да тече и от четирите места, ако са отпушени маркучите. На Октавията ми за сега всичко е наред, но имах същия проблем с VW Vento. Беше се отлепило от едната страна стъклото от металната рамка. Казаха ми, че няма как да се залепи и си намерих друго стъкло с рамка втора употреба и всичко се оправи. Така, че огледай хубаво от вътрешната страна рамката да не е изпуснала някъде.

 

Не е лошо и да уточниш, колега кой модел ти е точно Шкода-та и коя година е произведена.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.