Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни калобрани за О2


Alexandar

Recommended Posts

Преди 10-тина дни си сложих предни калобрани в ЕТ.  Не намерих подобна тема с цени и снимки преди да ги сложа и затова отварям тази, ако някой като мен търси инфо по темата.

Цената за комплекта в ЕТ е 28,34 лв. с ДДС.
КЕА600002 е парт номера.

 

Ето как изглеждат на колата. Доволен съм :)
 

post-1399-0-11770200-1401379374_thumb.jpg  post-1399-0-56086000-1401379382_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите ги взех преди 4-5 месеца, може би и повече... и бяха 26.57лв с ДДС за фейслифта.

Парт номера е същия, само че има А накрая - KEA600002A.
 
Ето и при мен как изглежда (много ме кефят - придават завършен вид на колата):
20140513_142322.jpg

 

20140524_123149.jpg
 
 

Пъхнах ги под кечето/подкалника, защото отгоре ми грознееха адски много, въпреки, че пишеше, че са за отгоре.
 
Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са заоблени, като задните. Другите ми изглеждат много груби. Виждал съм ги наживо на една руска октавия, като моята, и не ми харесаха.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, че не са красиви - не са !  Ама иначе бранят ли от калта кат са колобрани ? Полезни ли са  имам предвид ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, че не са красиви - не са ! Ама иначе бранят ли от калта кат са колобрани ? Полезни ли са имам предвид ?

Не. Само за убавиня. Бранят 30-35% само. Ако преди се пляскаше много прага, сега 30-35% по-малко. Демек първите 5-7см от прага след тях са опазени.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.