Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вече съм член на братството на Октавия


Recommended Posts

Здравейте , вече колеги :)

За моя голяма радост вече съм собственик на Октавия комби 1,9 TDI , 110 кс.  . От няколко дена притежавам автомобила и за сега съм адски доволен :)))

Ще ви бъда искренно благодарен , за някъкви савети относно експлоатациата , както и какво да наблюдавам и за какво да внимавам.

Автомобилът е обслужен и тн, и според мен си работи всичко , но мисля все пак да мина на един профилактичен преглед .

Как да разбера дали турбото работи на 100 процента ? Питам защото до сега не съм карал TDI и съм пълен лайк :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! Много приятни моменти с новата придобивка!

Аз не мога да отговоря на въпросите ти, но можеш да използваш търсачката... За този двигател има писано доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума, колега. Можеш да посетиш някоя среща пред НИМ. Там може да ѝ

направим компютърна диагностика и погледнем отблизо колицата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е, колега!

За въпросите ти - наистина има много изписано тук. За диагностиката колегата pepino ти е отговорил.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.