Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Pepino Racing Team


gogata

Recommended Posts

И аз да се присъединя към темата. Преди няколко дни бях при Пепи за засилване на каляската. Прочете колата, направи магията си и сега не мога да си позная колата. Вече 4 дни карам и усмивката не слиза от лицето ми. Определено останах очарован от работата и отношението му. Супер коректен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • Отговори 341
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    26

  • shaft

    15

  • Mishelle

    14

  • zloQQ

    13

? един голям палец от мен, предната седмица Pepino направи лека магия на Октавия 1 с доста анемичния 1.9TDI AXR с фабрични 74w (~ 100 коня).

Количката стана доста приятна за каране вчера минавах Хаинбоаз и чак ми се прииска прохода да е с малко по-голяма дължина :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Бях отново при Пепи, този път за кола номер 2 :)
За тези, които не го познават и сега (просто) преглеждат темата, мога да кажа, че освен готин тип, той е изключителен професионалист.
Той НИКОГА няма просто да ви вземе парите и да направи ремап (copy/paste) като на всеки друг автомобил от същия модел.
Всичко е строго индивидуално и е точно и единствено за вашия личен автомобил!
Също така ще ви даде ясна картина за това, дали си заслужава и евентуално какво ще ви е нужно (части и пари :)) за да надграждате, ако това влиза в бъдещите ви планове ...

Още вендъж, благодаря Пепи!

 

 

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря на Пепи! Направи remap на O3, 2015г., 2.0TDI. Много е добър в това, което прави и е наистина разбран, и любезен.

 

Моля, който може, да сложи коментар и някоя звезда в Google Maps. ?

https://goo.gl/maps/71Q55yDMqNRfFUt3A 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

С няколко думи - Пепино е Уникален професионалист и човек... Направи ремап на моята Супърб 2, 2014 г., 140 коня (сега някъде към 170), двигател CFFB и направо не мога да се накефя на разликата от преди. Колата набира супер яко при всяка предавка, дори и на 6-та дърпа много здраво, няма турбо дупки и пътуването е много приятно и от София до Пловдив, усмивката не слезна от лицето ми. Пепино, благодаря много... Бих го препоръчал на всеки, защото за всяка кола подхожда индивидуално и всичко се пише на момента за конкретната кола. Всичко писано за него се оказа вярно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен клиент (аз).
Преди около 2 месеца посетих сервиза за дребен ремонт (счупена скоба) + лек ремап на О2, 1.9тди, 105к.с. 

Пиша чак сега, защото исках да покарам повечко автомобила, преди да изказвам мнение.
Амиии - той г-н Пепино го видя в очите ми още на първите 100м, в които направихме заедно пробно кръгче, след ремапа.
Просто колата стана по-приятна за каране, по-отзивчива при подаване на газ - абе.. - все едно до сега е имала някакъв проблем и изведнъж се е оправила :)

Благодаря и препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще напиша само няколко думи - вече 70 хиляди километра съм с ремап и не се е налагало да сменям съединители, скорости или турбо. Така се получава, когато маперът действа с познание и разум. Колата върви чудесно и не я карам като охлюв/костенурка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Мега съм доволен от Пепино, човешко отношение  (даже приятелско, а се виждаме за 2ри път) и колата отново е като преди. Диагностицира перфектно и подмени само това което е необходимо (нов вал, масла, филтри, ангренажен комплект, водна помпа....). Не е пробвал да смени еди си кое за да видим как ще е  после, предложението (даже направено) от друг сервиз. Обясни проблемите и тяхното решение като дете от детската градина щеше да го разбере. Поздравления!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз от Пепи съм много доволен откакто се познаваме.:) А тогава имах само една 120ка.

Негова бе тежката дума да взема Супърба, с който съм в момента и за сега колата ми дава поводи само да се усмихвам и като съм извън нея и като седна зад волана.

Днес имах път към София и реших да се отбия при него. Хем да се видим, хем и да мина профилактичен преглед на колата. Нямам нищо за смяна, просто една диагностика от доверен и кадърен човек. Общия пробег на колата откакто съм я взел вече е 12 000км.

Притесненията ми бяха да видя как се държи автомобила след предимно градско каране на къси разстояния всеки ден.  От юни месец насам - 10км. до работа и 10км. обратно. Ясно е, че става въпрос за състояние на ДПФ. Но, покрай него видяхме и други неща.

Всичко е в перфектно здраве и нямам поводи за притеснения.

Още веднъж, Благодаря Пепи. За отзивчивостта и за вниманието.  Бъди жив и здрав и до нови срещи!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес, колата получи новия си маргарин и маслен филтър при Пепи! Преди т'ва, както си бяхме говорили преди време, направихме една промивка на двигателя, ей така, профилактично. Ударихме лафче, после се включи и Пепо, само @malkiq липсваше от "обичайните заподозрени", хахаха!

Благодарности, Пепи, че ме вмести за процедурата! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия не работи там!!! Малкия помага, от време на време, когато има с какво. През останалото време трябва да си изкарвам прехраната... Уцелил си такъв момент, но ако беше звъннал щях да се появя! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, знам, че не бачкаш там, но сме се засичали често, хахаха. То, и Пепо липсваше в началото, 'щото се оказа, че се търкалял в гората с дъската. 

Между другото, след промивката вчера, покарах към 50 км и днес сутринта вдигам щеката - още е светло маслото. Вчера като наляхме маслото за промивката - за няма 10 минути, на място работа, стана катран черно! Явно се е отмила бая мизерия :)

Още веднъж - тенкю!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
преди 26 минути, Росен75 написа:

Как може да се свърже човек с човека Пепи


Обаждаш се на: 0888 900 960

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За добро или лошо дойде така любимия авариен режим, звъннах на Пепи, закарах колата. Оказа се зверско пренадуване. Оставих я, и днес си я взех излекувана. Качихме се и в движение показанията бяха каквито се очаква да са. Направено е всичко нужно, за да мога да разчитам на колата си. 

Благодаря ти Пепи, голям си! 

ПП Много съм прост, пак забравих да си поискам стикер. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

С огромно закъснение, влизам да благодаря на Пепино, за отделеното време и нерви. За качеството на ремонта, за това че ме изтърпя. Успях да гръмна турбото, доста се поядосах, но имало да става. След ремонта колата лети, а колата мърка. За следващата смяна на масло пак при него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Отново, за незнам кой път точно, но...

Благодарности на Пепи и Пепо за подмяната на всичкото дискове и накладки по временната ми кола. Бях взел една O2 vRS c DSG, че половинката се е засилила нещо за книжка, та да видим как ще е с автомат в семейството. И се наложи смяна на спирачките, че айляк го раздава собственика и като засвириха вече - набързо се наложи да се вземат мерки. 

Колата вече се разходи до морето, нещата са напаснати и спира така, както се очаква!

Докато бях там, @malkiq, случайно или не, пак се оказа "на линия", та си стана една чудесна среща и лафче!

Още веднъж, благодарности за вместването в графика и бързата реакция с чарколята, които бяха сгрешени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Смяна масло и филтри на Супърба при Пепино. Вярно, операцията не е кой знае колко сложна, но на мен не ми пречи заради това да отида до София. Просто знам, че ще се видя и с едни много готини хора. А това не е маловажен повод, за да го направя.

 Обслужването бе извършено много старателно! Тези хора не дават капчица масло или нафта да падне. Ако има, веднага се обезмаслява и забърсва. Бе направен преглед и на техн. състояние на автомобила.

Абсолютно доверие им имам за вложените материали. Изобщо не съм имал претенции за марка масло и филтри. Те си знаят.

Благодаря на Пепи и Пепо за перфектната работа и отделеното внимание.

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Предни дискове, предни и задни накладки. Уж елемнтарна операция (за този, който я умее), но извършена с голямо внимание. Старателно почистване и смазване преди монтажа на новите консумативи по спирачките. И най-вече - приятелско и топло отношение, гарнирано с подробно обяснение кое, какво и защо. Благодаря на Пепо и Пепино, че ме вместиха в натоварения си график. Ама аз съм за бой, бях забравил, че съм за накладки когато сменях зимни с летни гуми. И кат' светна на таблото стана интересно и трябваше да се реагира бърже, нищо, че дисковете и те бяха за смяна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Mishelle написа:

смазване преди монтажа на новите консумативи по спирачките

Казваш приятелски ти намазаха накладките с медна грес, да не свирят и да се износват по-бавно.??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не с лошо де :) Имах предвид обслужване на водачите, главините и леглата на накладките преди монтажа на новите дискове и накладки.

 

Пепо одобри, че слагам грес на болтовете. Ама каза, че “малко” съм се олял :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Пепи, за прегледа и диагностиката днес. Обясни ми разни неща, които ще ми помогнат доста за напред. Поздрави! :)

П.С - гарнирано и с готина среща, макар и кратка с Коцето ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.