Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Pepino Racing Team


gogata

Recommended Posts

210HP@6065rpm/289NM@3250rpm.Без сътресения а и важното за мен - кара се на газ!Перфектна работа Пепи!

 

Човека с автоматика също изказа големи благодарности и се радва много на резултата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 341
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    26

  • shaft

    15

  • Mishelle

    14

  • zloQQ

    13

Благодарности отново на Пепи за следните неща, които направи на "буса" :)

 

- подкара ми няколко екстри с VAG COM, които от Seat BG (Аутотехника), отказаха да ми пуснат

 

- подсили го доволно с нов софт, разликата спрямо оригиналния на Seat с emission fix-a е доста сериозна

 

- направи ми диагностика на колата, заедно с доверен негов механик и ми обясни, защо виден форумен сервиз на Ауди ме успиват да ми вземат парите залудо

 

При проблеми с 2те ми коли, първата инстанция винаги ще е Пепи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

- направи ми диагностика на колата, заедно с доверен негов механик и ми обясни, защо виден форумен сервиз на Ауди ме успиват да ми вземат парите залудо

 

 

За Das Auto ли говориш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Das Auto ли говориш?

 

Не е коректно :) Затова и не го е написал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на колегата Pepino който вчера ( както разбрах от вас е бил в отпуск ) се отзова на молбата за диагносгика на колата ми.Дойде ми почти " накрак" в квартала , закачи я и ме успокои че мога да я карам спокойно .

За всичко това не ми взе и стотинка , каза " за членове на клуба е безплатно " .

Благодаря му за отзивчивоста .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да благодаря на pepino. Благодаря за прегледа, диагностиката и за всички безценни съвети. Както и за всичко друго. ГОЛЯМ ЧОВЕК! Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ще използвам темата да благодаря на Пепи относно ремата на супърба.

Колата има съвсем друго поведение в положителен смисъл - ускорение, доускорение и осезаема лекота при вървене.

Разхода как се е променил, честно казано не съм следил, а и не ме интересува.

Най-важното за мен е, че колата в момента ми доставя удоволствие при шофиране. Турбо, съединител, маховик така или иначе са консумативи и не са от значение в случая.

Благодаря още веднъж за търпението и професионализма, Пепи! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв двигател е Супърба?

 

Škoda Superb 1 , 1.9 TDI , 131 HP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, колата е 1.9 TDI, 131 HP. Според Пепино, в момента е 160 HP, въртящия момент е вдигнат от 285 Hм. на 365 Hм. За това купе, разликата е осезаема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, имах Пасат с този двигател, но по книжка, беше 312 нютонметра...

Колкото до "живота", с този ремап надали ще се съкрати !

Честито колега, вярвам, че си повече от доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, имах Пасат с този двигател, но по книжка, беше 312 нютонметра...

....

 Това е Супърба:

96 kilowatts (131 PS; 129 bhp) @ 4,000 rpm; 285 newton metres (210 lbf·ft) @ 1,750–2,500 rpm —код на мотора  AWX

 

П.п А двигатели с код: ASZ, AVF, BLT, са  96 kilowatts (131 PS; 129 bhp) @ 4,000 rpm; 310 newton metres (229 lbf·ft) @ 1,900 rpm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така Пепи, моя грешка, наистина е 310 нм ! Не, че съм се съмнявал в теб, съмнявам се в мен - откъде ги съчиних тези 312 нм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една благодарност към Пепи - Ремонт на свирещото турбо, физическо и софтуеърно премахване на DPF, който си беше изпял песента, лек ремап. Да не говорим, че откри един мноооого забутан проблем, заради който колата в движение забиваше и не можеше да върви - един на вид читав маркуч, който обаче се беше издул от вътре и запушваше притока на въздух. Автомобилът е Октавия Скаут, Пепи помогна още при огледа, след това обслужването винаги е било при него. Въпреки заетостта си винаги се отзовава и помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И аз от вчера съм в клуб 200+ :)

Благодарности на Пепи. С две думи се разбрахме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От миналата седмица и аз съм чипнат! Много благодаря за професионализма, за разбирането, за всичко! Страхотен човек, страхотен екип! Колата пердаши всичко на пътя!

 

:flag_skoda: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, от скоро съм собственик на  Октавия 2 фл 2009 г. с мотор 1.8TSI. Знам че този мотор е с проблемен и искам да се свържа с pepino , може ли някой да ми даде координатите му. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един плюс и от мен за Пепи. За нула време ми промени и пусна няколко екстри на колата както ми трябваха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да изкажа огромни благодарности на Пепи. Въпреки, че не съм с автомобил от ВАГ групата, намери време и не отказа да ми погледне колата и да ме успокои. Адаш, да си жив и здрав и все така да помагаш. Малко са хората като теб!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,здравей адаш.

Споделям срещата си с Пепи от август малко със закъснение .

Благодарение на вашите позитивни мнения се свързах за няколко интервенции по новия внос на моя автомобил VAG 2.0tdi 2008г.140кс.

Отстраняване на ДПФ,изолиране на ЕГР и малко мускули под ламарината.Резултата за мен е отличен ,колата започна да ускорява притеснително много,ако не внимаваш :).Случи се това което исках шофирам умерено,спокойно и във всеки един момент в различни ситуации мога да разчитам на добавката от Пепи.

Та професионализма му е доста коментиран така че няма да добавям друго ,но искам да поясня най важното.

Най важното е, че имаме съвестен експерт.Аз си избрах колата в чужбина и я изпратих в BG.Вече бях взел решение да се доверя на Пепи и какво направих.До като бях още в чужбина мой познат закара колата при Пепи ,за мен и моя познат тя изчезва някъде в София(Младос) с всички документи.След една седмица се прибирах от чужбина и както се бях уговорил с Пепи отидох и си я взех.Така не загубих нито един ден без колата си,с ремонтни манипулации по време на кратката ми отпуска в BG с моето семейство.

Това е доверявайте се във всяка една ситуация на този човек.

 

 

P.S.моя приятел се беше учудил как ще се доверя на човек с който дори не съм се запознал официално пък и каско нямаш :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Още веднъж да похваля и препоръчам за каквато и да е намеса по софтуер Пепино!

Този човек е уникален професионалист, супер разбран и търпелив!

Върнах се от София вчера с 2 ремапнати автомобила от него. Ее не бяха шкоди ама пак там под ВАГ шапката.

Отново безупречно изпълнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, колеги :)

 

От прочетеното разбирам, че Пепино не върши всичките описани чудеса в сервиз, а след предварителна уговорка - моля, поправете ме, ако греша. В този ред на мисли - съдейства ли за оглед преди покупка или това не е в сферата му на дейност? Питам вас, ако случайно някой знае, за да не го занимавам излишно по телефона - все пак предполагам, че времето му е ценно.

 

Благодаря предварително! :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.