Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Pepino Racing Team


gogata

Recommended Posts

Мисля, че е крайно време и Пепино да си има тема в този раздел. Вече твърде много хора сме доволни от него, кой от чип тунинг, диагностика, съвети относно колите ни и тн.

Лично аз съм страшно доволен и изключително благодарен след леката софтуерна намеса от страна на Пепи, колата стана супер приятна за каране. Всичките съвети от страна на Пепи, диагностики и прочее ще ми е трудно да ги изброя :). Пепи, голЕм си, няма две мнения по въпроса! Благодаря ти!;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 341
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    26

  • shaft

    15

  • Mishelle

    14

  • zloQQ

    13

:eusa_clap:

+1 Много доволен ! Неведнъж Пепи ми е помагал с точни и правилни съвети за колата а и несамо :) ( и продължава)

Няколко диагностики , логове , затапване на EGR , дебитомер ... и естествено черешката - Перфектния за мен Ремап (чип тунинг) . Само като се сетя колко си игра с моята кола за да я направи точно така , както исках , просто едно голямо ЕВАЛА. В неговите ръце съм спокоен за колата си .  :hi:. Винаги прави нещата с мисъл , желание и прецизност , винаги се отзовава и изтърпява дългите разговори :rolleyes: И като за капак ... е и страхотен човек ! 

Благодаря ти !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:doubleup: жеУезен. Готин тип, разбира си работата и се кефи повече от "потърпевшите" 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък не съм доволен...От кaкто Пепи ми ремaпнa колaтa и резко ми умaлЕхa гуметaтa! Е то тaкa не се кaрa нaпрaво!! Уж зa хубaво, a сегa трябвa и 17ки дa си търся :D :D

Шегaтa нa стрaнa, Пепи, голем си...aмa много голем :) Семейното коНби е доостa по-зaбaвно след кaто си поигрa с него :D В този ред нa мисли, трябвa дa ви остaвям по-често дa си игрaете зaедно :D

И от мен едно голямо БЛAГОДAРЯ!

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да дадете малко повече информация за хората като мен, които нямат възможност да посещават срещите на НИМ - колегата pepino има ли сервиз, където всеки може да отиде или единствената възможност е на клубните срещи?

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужен сервиз за подобни операции. Пепи разполага с инструменти, софтуер и най-вече знания и умения - комбинация, която не всеки, който твърди, че може да рови по колата, притежава. По-голямата част от софтуерните тунери разполагат с готов набор, който наливат на съответния модел/двигател, убеждават клиента, че това е най-доброто за него и с това нещата приключват. Пепи, за разлика от тях, знае съдържанието на таблиците, знае кои стойности какво означават, в каква комбинация да се променят и какъв би бил ефекта от това. Бил съм свидетел на това как тунери от реномирани фирми не могат да направят елементарни неща и не могат да отговорят на някои въпроси, защото не знаят кое какво е, а ползват готови "шаблони". Виждал съм недостатъци на уж "индивидуален" софтуер, които Пепи е виждал веднага и съответно е нанасял нужните корекции.

 

В допълнение на горното, шапка му свалям на Пепи и изказвам огромно благодаря за всичко, което в тази насока направи за клуба. Голям човек си приятелю!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм доволен! Никой от колегите с правени коли не иска да ме вози, щото съм имал други представи...... :blush:  не е честно така, вярно че съм от Бендзин Рацинг Тийм, послушник на източните тунери ама и аз съм от вашите  бре  ;)  

 

сега сериозно: 

Пепи има много познания и умения и го препоръчвам на всеки, който има нужда от подобни интервенции. Вози ме на неговата кола и видях какво е правил....... :eusa_clap:

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже го познавам от малко по дълго време ще кажа че и умрял гълъб ще накара да литне ,ако си постави за цел.Когато един човек прави нещо с разбиране и желание,когато "преведе информацията" и я направи достъпна и разбираема,резултатите са налице и хората са доволни.

Пепката превръща работата в хоби и хобито в работа,прави нещата да изглеждат лесни и в същото време с лекота постига желаното .

При мен топлия старт,пушенето и еднообразието от дългото каране на колата беше повод да напише новата "страничка " :rfm:  в книгата,след като разбира се не пропусна да направи обстоен преглед на всички детайли от които зависеше дълготрайния резултат.

 

Сега имам ,перфектно палещ,вървящ с лекота автомобил,дори след игра с цифри и милиграми вече виждам колите зад мен при подаване на повечко газ :moto: .

Колкото повече такива хора има тук във форума,толкова по добре за всички нас.

От мен също едно голямо БЛАГОДАРЯ за всичко и успех. :hi: :air_kiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:plate_offtopic:

 

Маджо , не си казал , не си се возил :tongue_1:  С удоволствие ще направим един тур до летището прим. с една "печка" 90-ка с лек ежедневен (сейфти) ремап  , пък после пак си "слушай източните тунери" :tooth:

А ако държиш на бенЦин рацинг , мисля че Никола (sharpshooter_) няма да се дърпа за едно кръгче , там ти е позната материя ... :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако държиш на бенЦин рацинг , мисля че Никола (sharpshooter_) няма да се дърпа за едно кръгче , там ти е позната материя ... :crazy:

:plate_offtopic:

 

Кръгче не откaзвaм никогa, проблемa е че съм от елпиджи тийм, a не от бенЦин рaцинг тимa :D aмa здрaве дa е ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ и умрял гълъб ще накара да литне ,ако си постави за цел.....

Пепката..... с лекота ......

....... при подаване на повечко газ :moto: .

..............................

От мен също едно голямо БЛАГОДАРЯ за всичко и успех. :hi: :air_kiss:

 

:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да благодаря на Пепи за работата му като модератор. Той знае защо. Това са едни дребни жестове, които говорят много за един човек.

Да си жив и здрав, Пепи и повече да не се изчервяваш! Няма защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да благодаря на Пепи за работата му като модератор. Той знае защо. Това са едни дребни жестове, които говорят много за един човек.

Да си жив и здрав, Пепи и повече да не се изчервяваш! Няма защо.

Да,доста услужлив колега е.

Малко инат,но....коректен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Малко инат,но....коректен.

Да си инат в повечето случай е предимство според мен,а коректността в днешно време е ......талант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отново ... бърза проверка и зачистване на една "грешка" ... ;) , а навън вече беше тъмно ! :friends:

post-4899-0-12974900-1401294523_thumb.jpg

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам и аз да благодаря на pepino, за проверката на моята кола. Проверка на турбото, малко изчистени грешки и малко съвети. Много готин човек!. Благодаря и успех!!!1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам с благодарностите към Пепи  :eusa_clap:

Освен, че знае какво прави е и много готин човек  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми оправи топлия старт!

Сега идва друго на ред...само да се видя в свободно време.

Поздрави, Пепи! И благодаря за хапването и пийването на събора :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И така неусетно - ден след ден , "конче след конче" , усмивка след усмивка ... Pepino Racing Team , стана на 1 годинка ... ! :D :wacko_2:

Ай Честито :champion:

 

post-4899-0-81855400-1408378924_thumb.jpg post-4899-0-46980900-1408378937_thumb.jpg post-4899-0-44422100-1408378950_thumb.jpg post-4899-0-48175000-1408378960_thumb.jpg

 

Успехи и още много фокуси :moto:

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита годишнина - още поне 100 да има и все по-доволни да са "пациентите"  :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.