Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още един член на форума


Recommended Posts

Здравейте, казвам се Влади и това е първото ми мнение тук. Чета от известно време форума, защото исках да си сменя колата и се бях насочил към Шкода и по-точно към бензинова Октавия 1 комби. След като прекарах 5-6 седмици в търсене, преди няколко месеца я видях моята Шкодичка, видях я на снимка и разбрах, че това ще е моята кола. Въпреки, че никога не съм харесвал този цвят а и не исках точно този двигател, колата ме грабна веднага и така на другият ден отидох до Пловдив да я видя. Разбира се, когато я видях на живо имаше някои кусури, които не се виждаха на снимките, но въпреки това ми хареса още повече, просто нещо ме влечеше към тази кола и логично я капарирах. След няколко дни си хванах влака и отидох да я взема. И така, ето я и Нея:

 

Skoda Octavia Mk1 FL Combi 2.0I Ambiente

 

DSC_0337.jpg

DSC_0338.jpg

DSC_0339.jpg

DSC_0340.jpg

DSC_0341.jpg

 

 

След като й навъртях вече 7-8000км, мога да кажа, че обичам колата още повече и трябва възможно най-скоро да се сдобие със форумен стикер, който се надявам да й осигуря най-късно на събора а до тогава дано успея да посетя някоя от срещите на НИМ.

Това е засега от мен и поздрави на всички Шкода фенове. :flag_skoda:   :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега, и честита придобивка. Ще те чакаме на някоя НИМ среща и ще те обзаведем със стикер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш!

 

И добре дошъл в "редиците"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! Колата изглежда много добре , а това че на теб ти е "паснала" е най-хубавото ! Много безаварийни километри още и добре дошъл при нас. Ще се радваме да ви видим и на НИМ . :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и добре дошъл!

Със здраве да си караш Шкодичката :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много, колеги. Искам да изкажа и специални благодарности към колегата mRt, заради когото вече си имам и стикери  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случaйно имaх удоволствието дa видя тaзи крaсотa и нa живо, супер е коНбито :P Безaвaрийни километри ти желaя Влaди и дa си я кaрaш със здрaве!

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ники, радвам се,че се запознах и с двамата и че успях да видя две толкова красиви Октавии (и бързи: ) ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, цвета и на мен все повече ми харесва, единственото, което малко ме дразни е, че се цапа за секунди, но ще свикна с по-честите посещения на автомивката.

 

А ето го и вече залепения стикер:

 

DSC_0342.jpg

 

 

Като новобранец, първо малък стикер  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък, ама красив :).Аз и малък немам :(

 

 

Извинявам се за оффтопика: Колега, на теб лично 2 или 3пъти ти писах ЛС (лично съобщение) с дати и час за срещите във Варна. На срещите можеш да се сдобиеш и със стикер (вътрешен/външен), както направи колегата fbi_83.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Не я глезя особено моята Октавийка, но този път съм й приготвил скромно коледно подаръче, едно кожено воланче  :D

 

DSC_0426.jpg

 

DSC_0427.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

За НИМ е сигурно(и без това дължа пари на Марто за лайсните :) ), но ето една снимка след посещението на клубния гуми сервиз:

 

Има вече нещо РС-ко и в моята Шкода, даже се усеща и под капака :) :)

post-12942-0-95582300-1427977885_thumb.jpg

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За НИМ е сигурно(и без това дължа пари на Марто за лайсните :) ), но ето една снимка след посещението на клубния гуми сервиз:

 

Има вече нещо РС-ко и в моята Шкода, даже се усеща и под капака :) :)

 

Ах ти , как тихичко , тихичко ... :tongue_1:  Супер са Влади ! Много да им се кефиш и дупка да не видят .

За другото , мисля че кафенце ши замаже нещата :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, мерси. 

За кафенцето няма проблеми, даже може и някоя друга баничка с капачка  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.