Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/бира - загрявка преди събора - 24.05, х. Момина скала


iavkata

Recommended Posts

Колеги, днес на НИМ си говорихме да направим другата събота, ако е хубаво времето като днес, една загрявка за събора, на х. Момина скала (на 2-3 км от Златните мостове). Мястото е много приятно, голяма поляна, има и сянка (беседки), има къде да се паркират колите. Има къде да щуреят дечурлига (катерушки), има и къде да се хвърлят меса на скарата, има и дървени пейки, масички и шезлонги. Също така има и ресторантче с прилични цени и (по думите на Чавдар) много вкусни картофки и скара, бира и т.н.

 

Мястото е ето тук: https://goo.gl/maps/Ffg0f, така изглежда:

 

dsc02283.jpg

 

Идеята е да се съберем в събота (24.05.) в 9:00 на НИМ и оттам нагоре. Поне 2ма човека (аз и Чавдар) знаем пътя, така че и това не е проблем, остава само да се молим да е хубаво времето.

 

Пишете кой има желание и ще присъства и да се броим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, в събота и неделя не беше ли забранено влизането на автомобили в парк Витоша? И съответно не дебнат ли шапкарите?  :eusa_think:

 

По темата - мен още ми е рано да кажа, но ако съм свободен и времето го позволява, ще гледам да се класирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип е забранено между 11 и 14ч мисля. Чавдар да каже, той по-прясно се е качвал нагоре в почивни дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах и на НИМ ,,, аз съм жив за идеята винаги . (+2) .

Пък и ако си намеря транспорт ... :rolleyes:  , че след хубавите Бонсови миналата година , още ми се пие бира :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз когато ходих последно нямаше проблем с колите - на Златните мостове сигурно имаше 100-150 коли. Лично аз  паркирах на Златните и се разходихме, но имаше много автомобилни туристи, които се качваха с колите. Ченгета нямаше.

 

За транспорта - понеже се качваме за няколко часа, може някои коли да останат на НИМ (въпрос на желание) и да се качим с по-малко возила.

Пътят до златните е добър (асфалт), а от там до Момина скала е паваж, но също в добро състояние.

Отделно като се преброим, можем да се разберем кой ще носи скара - няма смисъл да влачим 10 за 10 души.

 

И Гога висиш ми една скара така, че глей да се класираш  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой иска да го комбинира с лека разходка, може да паркира на копитото и после около 30-40 мин нормална туристическа походка се излиза на Момина скала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само имайте предвид,че събота и неделя там е лудница от коли и народ.

А пък и по това време ще е доста хладничко,горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не изкочат други семейни планове за събота/неделя съм на линия. Ще мога да потвърдя към четвъртък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нaдявaм се и aз дa успея дa се клaсирaм, стигa рaзбирa се и времето дa позволявa :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сигурно и аз ще посетя сбирката... марар и може би по късно да дойда (към 13:00 - 14:00 часа) се надявам да сте все още там и да се видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нещастие , аз ще пропусна :(, че ми се отвориха едни ангажименти , а и имам работа към Нови Искър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да се организирам, ще гледам да мина със щерката в късния предиобед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и на мен ми изскочиха ангажименти в последния момент, така че и аз ще пропусна :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах прогнозата... по-хладно от събота и с бая голяма вероятност за превалявания. Вероятно и аз пропускам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе явно няма да го бъде, поне не и организирано. Лошо, искаше ми се малко на слънце и въздух...

 

Лошото е, че и другата седмица го дават още по-мърляво време за уикенда, бахти глобалното затопляне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пропускам ,.. ама като гледам май цялото събитие отпада ,,,, :wacko_1: 

Май ще го оставим за  друг път ...  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно пропада срещата, така като гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен да го отложим за другата/по-другата седмица, в зависимост от времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти  :( бях се наточил......

Здраве да е - ще си направя скаричката на терасата и ще я полея с няколко бири за Ваше здраве  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.