Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз съм вече част от Вас Колеги :)


Recommended Posts

Живи и здрави и ако може по активни в тоя Форум,че като сравнявам с Фиатския форум в който бях член тука е бая бедна работата :) но поне хубаво е че го има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега!

 

Със здраве и безаварийно да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, със здраве да си я джиткаш! Дай малко повече инфо за колата, само с едни снимки няма да се разминеш :P Безаварийни километри ти желая!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Доста добре изглежда каляската. Дъъъъълго и безаварийно да се слушате!!!  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега, много безаварийни километри с комбито. Виждам, че си от Стара Загора, влез в срещи да разгелдаш темата. Ще ни е много приятно да се запознаем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави и ако може по активни в тоя Форум,че като сравнявам с Фиатския форум в който бях член тука е бая бедна работата :) но поне хубаво е че го има :)

Колега, виждам, че сте били "доста активен" във форума на фиат - "0" мнения. :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, виж го ти него. Слаба била активността. Колега, тук не се говорят празни приказки, затова си останал с такова впечатление.

Добре дошъл и хиляди безаварийни км. с Шкодата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави и ако може по активни в тоя Форум,че като сравнявам с Фиатския форум в който бях член тука е бая бедна работата :) но поне хубаво е че го има :)

Пуснал си тема с няколко снимки на някаква Фабиа. Не си си направил дори труда да опишеш колата или изобщо да драснеш нещо за нея. При това положение какво очакваш? 100 човека да пуснат коментар "Браво", "Супер", "Яко", "Честито" и т.н.?

 

И на какво викаш "бая бедна работа"? С малки изключения собствениците на Шкода са задружни. За разлика от колегите им с Фиат, които явно не са могли да намерят подслон под един покрив, та им трябват цели два форума и клуба... И сигурно се борят за надмощие кой е по-официален. След това обърни внимание на сайтовете им. И двата са повече от постни и всъщност за тях е удачно определението ти "бая бедна работа". И как с регистрация от преди 2-3 месеца и 7 вяли поста си позволяваш да определяш труда на хората тук? Не влизай с рогата напред, утре ще имаш нужда от помощ и колегите, които могат да ти я дадат и са прочели тази тема, ще са пас, при това с право. Сигурно и тогава ще напишеш "бедна работа". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aма че го емнахте човека. Ами така му се струва форума, има право на мнение. И аз влизам понякога в VW форума и там ми се струва слаба активността напоследък, но това си е мое мнение. Фиатския форум не го знам, и не ме интересува. Както се бе изразил колегата снайперисто, Шкода форума е елитарен. В смисъл, че се карат сравнително нови коли, от тук липсата на големи проблеми и от тук "бая бедната работа" във форума. Ама доста нови хора влизат напоследък ,което е хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.