Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за HTC Desire 500 dual sim


Recommended Posts

здравейте, колеги! предстои ми преподписване на договор с мобилен оператор и имам бюджет за усвояване. спрял съм се на HTC Desire 500 dual sim или Samsung Galaxy Core Duos, като предпочитам първия (втория ще взема, само ако първия не поддържа двете карти едновременно). задължително условие е да е двусимов и когато някой ме търси по едната карта, докато говоря по другата, търсещият да чуе сигнал заето, а аз да получа "почукване", че някой ме търси на другата карта. нямам обаче достоверна информация дали това е възможно с HTC-то. днес го ровичках в технополис, но поради това, че е с микро-сим, нямаше как да проверя какви са опциите за свързаността на двете карти. в страницата на производителя инфото е "завоалирано", в нета има различни мнения по въпроса. молбата ми е някой с такъв апарат да провери и да пише. наясно съм, че апарат е с един радио-модул, интересува ме дали прехвърля повикванията на другата карта в момент на разговор по първата. решението трябва да взема до утре сутрин, та ви благодаря предварително, ако драснете конкретно инфо тази вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах на няколко пъти безуспешно. Колега от фауве форума провери и потвърди,че функцията се поддържа. Ще пиша и аз като го взима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Може би е вече малко късно, но потвърждавам, че е с два радио-модула. Ще рече, че това, за което питаш е налично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм със HTC desire 700... Много приятен и хубав телефон. Преди това бях с Samsung S Duas... Невероятен боклук. Искам да кажа че спрямо начина на работа с двете карти HTC са много по добре от samsung. И да... подържа се това за което питаш. Като ме търсят по едната карта, дава заето на другата и на мен ми показва че ми звънят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички, писали в темата. реших да взема самсунг кор дуос. htc 500 не функционира с двете карти по желаният от мен начин. за htc desire 700 наистина нещата са както трябва - телефонът е с два радиомодула, но за съжаление моят доставчик на услуги не го предлага, а и излиза извън бюджета ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.