Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

До края на 2015 г. всички дилърства на Шкода трябва да имат нов екстериор и интериор "Simply Clever with a human touch"


Recommended Posts

никак няма да е зле! в момента еднакъв вид имат blue box на пежо и много добре изглеждат.

Редактирано от joro_kem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за този екстериор? :o:D

post-13406-0-32453800-1399981583_thumb.jpg

Редактирано от carrot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара Загора

 

http://frognews.bg/news_34333/Starozagorski_GERBer_nai-imotniiat_deputat/

 

Това е човекът от плакатите на фасадата и прозорците. По стечение на обстоятелствата представителството на Шкода в Стара Загора е негово (поради това ЕТ не са стъпали тук, а имат представителства в другите по-малки градове наоколо).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Е, тогава, явно си цака на чехите. Както, за съжаление правят Бултрако на дръпнатите. Май всички са така, де. Няма как да има конкуренция в бананова държава. Жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Е, тогава, явно си цака на чехите. Както, за съжаление правят Бултрако на дръпнатите. Май всички са така, де. Няма как да има конкуренция в бананова държава. Жалко.

Не знам за каква конкуренция говориш при положение, че ЕТ е единствения вносител и , а всички регионални дилърства са ако не собственост, то поне работят с договор към ЕТ. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Точно за липсата на конкуренция говоря. За по-ниски цени, за по-добри условия. Когато има повече от един официален представител е налице конкуренция. При повече от двама - още по-добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите уважения към frognews, ама нерде гербаджия, нерде бастаджия :eusa_think: Доста интелигентни хора работят за сайта и тази грешка ми е доста странна :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е вярна. :D

Статията е от 2011, когато господинът беше областен управител от квотата на ГЕРБ. След това заедно с Миро Мазното направиха БАСТА. Но това не е важно, партиите не са важни, а Шкодите :) Малко кофти реклама за марката според мен е да се асоциира политически по този начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Моите уважения към frognews, ама нерде гербаджия, нерде бастаджия :eusa_think: Доста интелигентни хора работят за сайта и тази грешка ми е доста странна :eusa_think:

   Няма грешка: http://www.parliament.bg/bg/MP/1046

 

   Човекът е кадидат за евродепутатин: http://www.cik.bg/reshenie/?no=192&date=18.04.2014

Редактирано от mordo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е вярна. :D

Статията е от 2011, когато господинът беше областен управител от квотата на ГЕРБ. След това заедно с Миро Мазното направиха БАСТА. Но това не е важно, партиите не са важни, а Шкодите :) Малко кофти реклама за марката според мен е да се асоциира политически по този начин...

   После аз съм писал политически коментари. B) Не малко кофти, отвратително е. Това е реалността в България - повечето "официални вносители" са ДС или милиционерски "фирми". А по повод конкуренцията - как ви се струват 10,000 лв. надолу в цената за Хонда Акорд, например? Супер, нали? Но на човека не му позволиха, дори му взеха продажбите.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Няма грешка: http://www.parliament.bg/bg/MP/1046

 

   Човекът е кадидат за евродепутатин: http://www.cik.bg/reshenie/?no=192&date=18.04.2014

Еее, много трябва да ти се обяснява и пояснява: в статията във фрогнюз цитирането лице е от една партия, а в предизборния плакат, дет си го е опнал на фасадата на фирмата е от друга. Капиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Нещо не говорим на един език. Статията във фрогнюз е от 11.04.2011 г., когато въпросното лице е депутат от ПП "ГЕРБ". Снимката на колегата carrot е прясна - човека е кандидат за евродепутат. Интереса клати феса, нормално за нашия манталитет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   - човека е кандидат за евродепутат. 

И ако беше написал от коя пария е кандидат сега, щеш да заговориш на моя език  :)

Като отварям Фрогнюз ми излиза тази дата :eusa_think:

 

П.П. Сори за спама, ама нещо много трудно се разбираме с колегата :(

Редактирано от stefan l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.