Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Skoda Fabia Combi


tgbogdanov

Recommended Posts

Здравейте,
дойде време за смяна на старата кола и съм се насочил към Шкода Фабия. Интерес представляват коли, който:

- са комби (не задължително но силно препоръчително условие);

- побират се в рамките на 4 - 5 хиляди лева;

- изискването към мотора е да е над 68 к.с.

- разполага с климатик.

 

След дълго ровене из форума и сайтове за продажби на коли установих, че явно се целя във Фабия 1, между 2001-ва и 2004-та гидина (всичко по-ново е добре дошно, макар цената да не позволява). Нямам предпочитания за вида на горивото. За сега съм се спрял на мотор 1.9 ТДИ, но ще се радвам ако някой даде мнение какво да търся, ако не може да предложи такава кола. В момента живея в София и ще се радвам ако някой прояви желание да помогне при избора на кола, ако допра до автокъщите.

Пишете на лично, под обявата или на тел. 0887седем43119.

 

Благодаря за съдействието и дано да стана част от вашия форум. Извинете, че е в темата продавам, просто съм объркал и не знам как да я пренеса в купувам. Ще се радвам ако админите могатд а я преместят. Благодаря предварително.

Редактирано от tgbogdanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.