Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пин кода на таблото


versay13

Recommended Posts

Здавейте колеги.Искам да обуча нов ключ за колата ( имам впредвид да запаля двигателя и да карам) обаче нямам пин кода на таблото с който да се логна и от там да избера канал 21 и да обуча ключа. Въпросът ми е ако разглобя таблото, дали на гърба ще пише кода? Или да се обадя в ЕТ и да питам тях дали ще ми го дадат.Таблото е:

 

Address 17: Instruments        Labels: 5J0-920-xxx-17.clb
   Part No: 5J0 920 810 B
   Component: KOMBIINSTR.    V2823466 
   Coding: 19103
   Shop #: WSC 13765 
   VCID: 254D7297BCE1062B505-515A

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се в ЕТ,но ще трябва да им закараш колата.Само да им си обадиш и да кажеш,че имаш и искаш не става.Трябва да докажеш,че си собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Утре ще им се обадя и ще видя те какво ще ми кажат и дали въобще ще си направят труда да ми го кажат. Благодаря, до утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Днес се обадих в ЕТ и там най-вежливо ми обясниха, че програмирането на ключове става on-line и услугата струва 34лв. Затова мисля да закупя ключ с имобилайзер и в ЕТ да го програмират и да спя спокоино.Благодаря на всички отзовали се по моя въпрос.Христос воскресе бъдете живи и здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.