Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

регулиране оригинален ксенон


svenn1

Recommended Posts

Здравейте,

интересува ме как мога да си регулирам фаровете, които са с оригинален ксенон. Автоматичната настройка си работи добре като запаля колата, но левият фар свети малко по - високо от десният.

Има ли нещо особено или става като на обикновени фарове с врътките?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички коли, които са с фабричен ксенон ги виждам, че левият им фар свети по-високо от десния. Не знам, дали не е умишлено така. Моята също е така настроена, без да е с ксенон.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и умишлено така да са направени, но ми се иска да го сваля малко, защото ми се струва, че не осветява добре. А относно това, че само с врътките се регулира, умишлено питах дали нещо друго не трябва да се направи, понеже е писано за регулиране на оригинален ксенон на фабия и колеги казват, че първо с VAG-COM трябва да се пуснат в режим на обучение и тогава да се регулират с врътките.

Дали е същото и с октавията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.