Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1 Тур ALH - не гасне


niki

Recommended Posts

Описание на проблема. Първоначално след загасване на колата не загасна таблото (светеха лампите за фарове, ръчна, акумулатор и тн, но леко мъждят). Колата не иска да се заключи и отключи с бутоните на ключа. Заключва се само от ключалката. Алармата се включи безпричинно няколко пъти (фабричната е) и не мога да я изключа. Колата запали и тръгна нормално, но след това не иска да загасне.  Ключа може да се махне и да се отдалечиш от колата колкото искаш, пак не гасне. На 30-тия опит загасна. Сега светят лампите на акумулатора и ръчната и бачка борд-компа. Проблема не е в ключа, и с двата го прави. Когато не е на положение - контакт, не работят парно, фарове и чистачки. Това ме навежда на мисълта, че не е клемореда.

 

Помагайте, че вече имам чувството, че всеки момент сама ще тръгне да убива враговете ми  :tongue_1:  (справка Кристин от Стивън Кинг).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново 20, оправи се все едно нищо не е било. Притеснявам се, че пак ще стане така че... не се притеснявайте да споделите идеите си по проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.