Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1 FL 1.8T


Recommended Posts

Здравейте! От няколко седмици съм притежател на Skoda Octavia 1 2001 FL 1.8T 20V 150hp. Колата е черен металик. Бях се замислил да си взимам Golf 4 GTI но баща ми има октавия 1 без фейслифта и стана така че докато карах лятото 19 години съм взе че ми хареса много Шкодата. След дълго търсене попаднах на тази кола. Има доста екстри за Октавия 1 според мен : ESP ABS EPS, подгряване на странични огледала, подгряване на седалки, темпомат, фабричен ксенон, система за почистване на фаровете, задна чистачка( не съм я срещал много) ,климатроник, всичко по салона е черно и най важното двигателя който си избрах 1,8Т. Не знам какво бяха сипвали вътре но колата вървеше перфектно докато почти пристигнах до Смолян. Както и да е смениха се доста части по двигателя и в момента върви както трябва. Хареса ми как спира, как набира, също и самото усещане на волана, хидравликата е така по твърда и усещаш къде ти са гумите по време на каране. Има още някой малки неща преди да стане както трябва :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и добре дошъл в клуба :) Направил си много добър избор на автомобил ! Качи малко снимки да я видим.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен-много добър избор и много добър двигател - караш кола с багажник и характеристики почти като Gti.

Много безаварийни километри и да пуснеш някоя снимка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички. Днес забелязах също че скоростта на чистачките се променя сама. Погледнах огладалото има кабели минаващи сигурни има и някакви сензори за дъжд променящи скоростта. Скоро ще кача и снимки отвътре . :)3igy.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам колегата да е споменавал ,че колата му е RS? Иначе честито и безаварийно , много да те радва !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! От няколко седмици съм притежател на Skoda Octavia 1 2001 FL 1.8T 20V 150hp. Колата е черен металик.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Честито и от мен! Много безаварийни километри ти желая! Колата изглежда много добре, иначе за поправките по нея-то всяка кола си го иска това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Благодаря на колегата PRR за лайстните вече са монтирани

033376188.jpg?r=0

а това е другата Шкода

033376189.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

033189844.jpg?r=0

033189851.jpg?r=0

Малко снимки от балкана :)

Първата снимка е за календара - супер  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябват снимки за календара ще пратя най високото качество защото са снимани с професионален апарат ама за форума са смалени малко :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

033667656.jpg?r=0
Семейството Октавии ! :D Седан Комби Седан И трите Октавии са наши + една Фелиция където не може да се побере на снимката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.