Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Eмблемки за ключ 14mm


Recommended Posts

Здравейте,

Поръчах за себе си от Китай емблемки за сгъваемия ключ, тъй като моята беше обелена. Понеже "разфасовката" беше 10 броя, сега имам няколко оставащи за продаване. Качеството е изненадващо добро - за издържливост на надраскване само времето ще покаже, но предвид колко малко изкараха оригиналните... Още повече, че емблемките за моите ключове напръсках със спрей-лак, което се надявам да повиши износоустойчивостта.

 

Предполагам, че 4 лева за брой е нормална цена за такова дребно нещо. Като питах в EТ за такава емблемка ми предложиха цял ключ срещу доста скромна сума....

 

P1110202.jpg

 

За контакти - на лично

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Здравей колега! Аз проявявам интерес за емблемките и, ако още са налични бих желал да си купя 2 броя. За по-лесен контакт ще ти оставя и номера си: 0878456569 - Димитър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравей,

 

Има ли още останали емблеми ?

Пиши ми на лично да се разберем къде да пратиш една бройка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.