Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

WTCC 2014


The Best Forman

Recommended Posts

Поредното цирково представление на ФИА започна с първото състезание в Мароко. Първия манш не успях да гледам , но по думите на коментатора е било скука (без инциденти са си завъртяли всички обиколки) , но втория манш беше пълен цирк . Мегди Бенани (в домашното му състезание) беше наказан без въобще да е виновен за инцидента с водача Том Коронел още след старта.

Другия прецедент (за феновете на Себастиян Льоб) - в първото си състезание Льоб взе победата във втория манш.

 

П.П. Тоз Ситроен нещо подозрително ми прилича на Шевролет :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на какво ти прилича,ама ги мачка с по секунда на обиколка и Е САМО С ПРЕДНО!!!

Кво стана,с предно само пак са много бързи колите ,хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже следя редовно WTCC, да кажа.

Като цяло Мароко и типа на пистата, която не позволява много изпреварвания, винаги колите с предно са имали предимсвто- по статистиката.

Ситроените явно напипаха най-добрата настройка и това е благодарение на Мюлер (все пак е Шампион). Много добро впечатление остави ЛОПЕС . Много чисто каране, без излишна агресия!

За предното: Преди години , когато бяха СЕАТ И БМВ какво се получаваше. Сеат мачкаше в Европа, добре им се отразяваше климата на турбомоторите, но навън издишаха. Другото което беше, че сеат бяха силни в първите 2/3 от състезанието и после омекваха, заради износване на предните гуми, тогава БМВ наваксваше (главно Анди Приол и онзи бразилец, дето сега му забравих името).

Сега очаквам във Франция (Европа), Хондите, а защо не и Шевитата да се намесят сериозно. Аз мисля, че реални конкуренти на Цитрона са Хондите, но ще видим. На по-късен етап, мисля, че опитен пилот като Хъф ще изстиска Ладата на макс и ще вземе някъде нещо!

Ще гледаме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tогава БМВ наваксваше (главно Анди Приол и онзи бразилец, дето сега му забравих името).

Мисля, че става въпрос за Аугусто Фарфус или както там се чете на португалски :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като върл почитател на Льоб... се спуках от скука на това Мароко. :( Ама решил си е да се върти като улав по асфалта, заслужил си е правото да прави каквото си иска.

 

Някъде четох, че Ситроен просто са втрещили всички, щото се изтресли с почти целия екип от ВРЦ-то, дето като брой механици било в пъти повече от другите тимове. Явно мъкнат голяма торба с пари, то и няма как да е иначе де, Льоб на куц кон не се качва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.