Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чисто нова тапицерия за 105-120 L - винена


Recommended Posts

Здравейте, преди време, старата шкода на баща ми отиде за скрап, при което ми станаха доста оригинални чисто нови части, които намериха новия си собственик тук, в този форум! Сега, от някъде попадна нещо, на, което преди не съм обърнал внимание! Става дума за тапицерията от заглавието - чисто нова, с етикетите, винена на цвят! Производител е "Лудогорска слава" гр.Исперих. Произведена е на 03.04.1989г.! Купена, но така и не използвана! Та, ако случайне се намери някой ценител, който поддържа все още старата си шкодичка и е съгласен на ПРИМЕРНА цена от 60лв., нека ми се обади на тел.: 0885452249! Отговарям на телефона, а ако не, се обаждам веднага, щом видя, че ме е търсил някой - не влизам във форума, за това, лични и мнения по обявата няма да имат значение и отговор! :) Съжалявам, че е така, но просто се обадете - казах, че цената е примерна, защото може и да се разберем нещо! Тапицерията е в град Мездра, но пътува в цялата страна с Еконт!

 

 

И отново тел.:0885452249

И скайп, може би: cecko_mz

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.