Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заслужава ли си да сменя комбито за Insignia 2011 2,0 T 4x4 220 кс


dentist

Recommended Posts

В крайна сметка и А4 ката и Insignia та се оскъпяват повече отколкото ми се иска и цената за моята ми се струва нисичка.Демек да си отговоря сам на въпроса от темата :)-за момента в моя случай не си заслужава да си сменям Шкодака...

Редактирано от dentist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка и А4 ката и Insignia та се оскъпяват повече отколкото ми се иска и цената за моята ми се струва нисичка.Демек да си отговоря сам на въпроса от темата :)-за момента в моя случай не си заслужава да си сменям Шкодака...

Еееее, ти ще си прецениш вече.

Макар че много добре те разбирам - кеф цена няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка и А4 ката и Insignia та се оскъпяват повече отколкото ми се иска и цената за моята ми се струва нисичка.Демек да си отговоря сам на въпроса от темата :)-за момента в моя случай не си заслужава да си сменям Шкодака...

С колко се оскъпяваха и на каква цена оцениха твоята кола?

Ако не е тайна разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 25 към 30 ставаха.Отделно А4 имаше доста малки драскотини бонус за новия собственик....Мина ми мерака бързичко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега, не ми остана време да прочета цялата тема. Но ще се включа с няколко реда, просто защото сърце не ми дава да пропусна да предпазя някой от грешка. Скоро поръчах октавия РС 2.0 тси, но преди да направя поръчката карах доста други коли. Бях се зарибил да взимам инсигния - добре че отидох на тест драйв.. пълно дърво като возия .. интериора не е доизмислен както трябва, вървенето хич го няма. Карал съм и нови Сеати ... НЕ се лъжи по многото коне на Опел и  Сеат, дори и с тях не вървят както трябва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както написаха някои колеги, преди всичко решаваш какво искаш. И след това гледаш цени.

 

Аз например исках задължително комби 4х4. За кола на старо по мое мнение 15-20 хил лв са абсолютен максимум. Всичко над това, ако имаш парите, по-добре първа вноска за нова кола и остатъка изплащаш за срока на гаранцията.

 

И от изброените модели пак бих избрал октавия:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно се отказах както писах по-нагоре.Оказа се че съученик от Френската работи в Аутотехника-Аудито ми каза че е цялото надрано,а Insignia та имала проблем със скоростите....(на печелившите честито)Освен това го попитах за сегашната ми Октавия и се оказа че няма никакви застрахователни събития и общо взето си е с хубава история(не че съм се съмнявал).Прав е колегата по-горе ако ще сменям евентуално ще е с друга Октавия или Супърб.Засега обаче няма смисъл да влизам в излишни ненужни разходи.Бях се поувлякъл малко,но добре че ми дойде акъла.Поздрави и Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.