Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Филтър на купето


vladimir_skoda

Recommended Posts

Колегата ти е казал вече, но и аз да добавя още две думи...

Под жабката от страната на парното е. В черна ПВЦ рамка е поставен филтърния елемент. Ако рамката липсва, както беше при мен, има я и не е скъпа...

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте, при мен липсва тази рамка около филтъра и самият филтър, може ли да ми кажете от къде мога да си купя такава рамка нова и ориентировъчна цена. И ако е без рамка, ще уплътнява ли добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без рамка въздушната струя ще отива в краката на пътника. Рамка втора употреба може да потърсиш ири нова в магазините Шкода. От кой град си не е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш- колегите говорят за един правоъгълник, в който се поставя филтъра и след това се вкарва, а ти си мислиш за капачката, държаща филтъра отдолу, предполагам :doubleup:

Въпросната рамка започва да се слага при фейслифта като подобрение в следствие оплаквания от сервизните работници, че новия филтър се монтира трудно поради липсата на опора. Може и без нея- тя е само за удобство при монтаж на филтъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.