Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ето го и моя Суперб 2.0 TDI


Recommended Posts

Здравейте отскоро и аз съм собственик на Шкода Суперб,честно казано бях много резервиран към Шкода,но съм грешил.Това е начална фаза колата,следват леки промени.

 

p2154782_4280c_31286786.jpg

 

 http://www.album.bg/divchani/images/31286786/209532/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия момент беше нов салон.След много чудене,накрая се спрях на едни хора в Сливен,много сериозни и добри тапицери.

Ето и резултатът:

 

 

http://www.album.bg/divchani/albums/209536

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, колега! Само хубави емоции да ти носи! Много добре е станал интериора.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Отдавна май не е имало нов Суб 1 в Клуба ... :) , така че ...Добре дошъл :eusa_clap:

Колата изглежда супер , а салона е станал много яко.

Старозагорската група става все по-сериозна .. :D

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа колегите са мераклии за среща тази неделя от 16 часа на паркинга на Техномаркет в кв. Железник, можеш да дойдеш да се запознаем и да пием по една лимонада. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа колегите са мераклии за среща тази неделя от 16 часа на паркинга на Техномаркет в кв. Железник, можеш да дойдеш да се запознаем и да пием по една лимонада. :)

Благодаря за поканата,имам желание,но малкия е болен,а жената има ангажимент  и аз съм гледача днес :).Ще гледаме на другата лимонада да съм там :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за Супърба!

 

Идеален е и честит интериор, браво на Сливналии :) Този май е от последната година на производство - хромираната маска, мигачи в огледалата...не знам този ксенон дали е стоков или слаган допълнително? Интересно не виждам фарове за мъгла или просто от снимките не си личи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това вече е последния от този фейс,ксенона аз го слагах на къси и дълги,фаровете за мъгла са във фара и направихме и дневни светлини за по удобно.

Иначе му сложих и 17 цолови джанти,но се видя,че може още да понесе :) .Сега му предстои едно ново предно стъкло,че това е спукано и имах идея да направя тавана и огледалата черни,но ми казаха,че в кат трубва да се добави втори цвят в талона и се чудя направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ако втория цвят няма 30% от повърхността на автомобила не трябва да се променя нищо, но до колко е вярно - някой по-компетентен да се изкаже. Макар, че една разходка до КАТ, придружена с небрежен въпрос би дала верен отговор.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви чакаме и двамата другия път, защото и Каменчо НЕ доиде

Има ли някаде инфо кога се събирате,пишете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка последна неделя на месеца от 16 часа на най-горния паркинг на Техномаркет ( бившето Аско Деница) кв. Железник.

Ето ти координати (за гуугъл мапс): 42.411374 25.593341

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много безаварийни километри и само хубави дестинации :)

 

А салонът е станал много хубав, поздравления

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.