Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с шофьорската врата на ОК1


danielts

Recommended Posts

Здравейте колеги

преди 15 минути се качвам съвсем нормално в колата, и като спрях и тръгнах да излизам от колата и жилото на вътрешната дръжка се откачи, свалям стъклото и пробвам от вън да отворя но и от там нестава.

 

Дайте съвет как от вътре да разглобя кората без да я счупя и да отворя аварийно ???

 

Октавия 1999г. комби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кората се сваля лесно. Развиваш всички видии по външната страна, махаш копчето за настройка на огледалата защотот зад него също има болче . после махаш на дръжката на врата ( там където я хващаш да я затвориш ) пластмасата от вътрешната страна за да ти освободи модула с копчетата за управление на ел стъклата. Издърпваш копчетата нагоре и зад тях се крият още 3 види. махаш ги и кората вече може да се смъкне. След това под ключалката на челната страна на вратата има едно малко болче ( звезда ) разхлабваш го, но не до край и издърпваш патрона навън. Освобождаваш жилото от външната дръжка и след това развиваш 2та болта на бравичката. За да извадиш бравата обаче трябва да развише и едната рейка на стъклото и си готов. Като я извадиш ще я огледаш и сигурно ще отркиеш причината.

 

П.С. Дано да си ме разбрал от обясненията, че май малко смотано го обясних

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упс. Извинявай че не обърнах внимание че ти не си си отворил вратата още. Това май ще е трудна задача. Да не ти се е заключила ? Пробвай да я отключиш и заключиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ имам подобен проблем със задна дясна врата понякога като отключа колата въпросната врата не се отключва и неще и от вътре да се отвори.

Дърпам дръжката от вътре и я държатака (а ако я пусна се връща без да се отключва)  като през това време  заключвам колата от централното и вратата отключва(другите се заключват) после отключвам  и всички врати са си отключени, доста често ми го прави този проблем и си мисля че може да е от някой прекъсващ се кабел .

 Някой имал ли е подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.