Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аксесоари за Октавия 3


Lachezar

Recommended Posts

Имам такова на Йетито. От ЕТ го взех с поръчка. На следващия НИМ мога да го дам за проба, колега.

...Живот и здраве се надявам да мога да дойда на следващата среща на НИМ , така че ако я носиш ще бъде супер. Въпреки че ако бяха еднакви СуперШкода щяха да я продават и за Октавия :( (но нищо не пречи да пробваме) . Иначе пробвах в магазини Automania - имаше същата стелка като на колега nikigorgo, но само в комплект с още 4  :dash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 379
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Илко Такев

    49

  • nikigorgo

    25

  • Lachezar

    24

  • carrot

    19

Най-много писали в темата

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте,

 

Наскоро докато бях на автомивка, забелязах няколко вдлъбнатини по долната част на радиаторите и се поразрових да проверя дали не се предлага някаква защита за тях... Но си мисля дали няма да се наруши обдува и съответно топлоотдаването на радиаторите...

Така, че въпроса ми е, някой има ми опит с подобни аксесоари като на снимките и дали опасенията ми са напразни? Не ги открих като оригинални или от Европа аксесоари.

 

post-12310-0-42776000-1471000287_thumb.jpg

post-12310-0-80403700-1471000295_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравейте колеги,

 

Такааа, защитните решетки си ги поръчах (черни) и като дойдоха (след около месец) си ги монтирах. Засега няма никакви негативи. Улавят всички големи летящи гадини и камъчета от предните коли или камиони, и ми пазят радиаторите чисти.

Сега се вкарах в друг филм.

Поръчах си от Супершкода заден лип споилер за багажника. Монтажа е с двойно залепваща лента, която е на липа.

Изгледах доста филмчета в Ю-туб как се извършва монтажа, но за мой късмет времето застудя и не ми се рискува да го правя при тези температури навън.

Поразпитах в региона, но не можах да открия сервиз / майстор който да го инсталира.

Някой знае ли къде мога да отида и да не се притеснявам, че ще объркат нещо при поставянето? Че не ми се чака чак до пролетта...

 

Благодаря предварително

post-12310-0-36385000-1481706514_thumb.jpg

post-12310-0-53427500-1481706525_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че двойно лепящото не е много хубаво и започва да се отлепя след известно време. На мен от 5  детайла с двойно лепящо 3 бяха започнали да се отлепят, нещата ги оправи бояджията, смени лепенките и сложи някакъв грунд. Така че моят съвет е да потърсиш бояджия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми мина през ума, но бих предпочел да отида при човек който има опит с подобни декорации...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nikigorgo,

това спойлерчето на багажника едно малко, което слагат на 1.8 TSI ли е?

 

http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-limousine-original-Skoda-Autoas-rear-trunk-spoiler-PAINTED

 

и аз се каня да поръчам за Коледа, как ти се струва - дай линка за монтаж, моля

 

Ако е с двойнолепящо може докато намериш бояджия, бтв в Еуратек предлагат такива монтажи, питах за прагове (мислех пак от СуперШкода).

 

относно мрежите отпред, линкче? :)

 

Поздрави!

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е масивно. Семпло е:

 

http://www.superskoda.com/images/Plasty/5E5071605B-paint2.jpg

 

За ЕТ не бях се сетил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми мина през ума, но бих предпочел да отида при човек който има опит с подобни декорации...

 

Ако имаш път към София, можеш да отидеш до Витек, на мен там ми ги оправиха.

 

ПП:

Сега проверих е ЕТ

спойлера излиза 167,45 лв.

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милене, къде е това? Сайтче, че излизат крушки и други щуротии в нета.. :)

 

за спойлера, цената е небоядисан, отива 500лв с монтажа и боята....

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милене, къде е това? Сайтче, че излизат крушки и други щуротии в нета.. :)

 

за спойлера, цената е небоядисан, отива 500лв с монтажа и боята....

 

За справката на аксесоарите ли питаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за "Витек"-а. Ще го имам в предвид.

Поръчах го от Супершкода, защото е боядисан в цвета на колата (няма разлика) и е направо с двойно залепящото, подготвено за лепене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да се свържа с Витек? Потърсих в Гугъла, но на камък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ми се струва , че Милен визираше сервиз "Ветек" ... http://www.vetekbg.com/  :sorry:

 

Точно!

Грешка е моя, но в съзнанието ми е останал като Витек и няма мърдане 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Такааа, защитните решетки си ги поръчах (черни) и като дойдоха (след около месец) си ги монтирах. Засега няма никакви негативи. Улавят всички големи летящи гадини и камъчета от предните коли или камиони, и ми пазят радиаторите чисти.

Сега се вкарах в друг филм.

Поръчах си от Супершкода заден лип споилер за багажника. Монтажа е с двойно залепваща лента, която е на липа.

Изгледах доста филмчета в Ю-туб как се извършва монтажа, но за мой късмет времето застудя и не ми се рискува да го правя при тези температури навън.

Поразпитах в региона, но не можах да открия сервиз / майстор който да го инсталира.

Някой знае ли къде мога да отида и да не се притеснявам, че ще объркат нещо при поставянето? Че не ми се чака чак до пролетта...

 

Благодаря предварително

Спойлерът не се лепи само с двойно лепящото - ще излети на първите 200 км/ч ;).

Използва се лепило на Хенкел - Terostat MS930, което се продава в Еуратек под номер 5L0 071 780.

Мога да ти го монтирам.

 

По-назад в темата  съм писал за него:

 

„Най-накрая намерих време да монтирам спойлера на петата врата.“

Прикачени миниатюри
  • post-10951-0-79467800-1437372304_thumb.j
  • post-10951-0-38253300-1437372295_thumb.j
  • post-10951-0-59007600-1437372287_thumb.j
  • post-10951-0-19247200-1437372280_thumb.j
Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много благодаря за предложението и съвета за лепилото. Днес ще им се обадя да поръчам. На ЛС ще се свържем за подробностите. Кафето от мен :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обязателно :-) Лепилото го поръчах от ЕТ - 37лв... Утре ще го взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комшията :)

 

ПП: Лепило от 5 лева - черен силикон - държи 5 години моят огромен спойлер на бившата ми кола.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.