Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на подходящи летни гуми...


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

Утре ще си поръчам нови гуми, чрез фирмата в която работа с определена отстъпка. 
Спрял съм се на три модела гуми и бих бил много благодарен, ако някой от Вас е карал с някой от трите модела и ми даде отзиви за тях. Как са, как е разхода с тях, стабилни ли са при малко по агрсивно каране, поднасят ли и т.н. 

Благодаря предварително... 

http://diana-ltd.com/tire?2974 

http://diana-ltd.com/tire?206 

http://diana-ltd.com/tire?3335

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, GOODYEAR (втория линк, който си дал) е с малко по-различен размер от останалите две. Нямам преки наблюдения върху посочените гуми, но като гледам характеристиките им най-ми допадат точно GOODYEAR.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз до последно карах Фабията с такава Фулда и бях изключително доволен. Единствено казват, че е малко шумна в сравнение с другата, но на мен не ми е направило някакво впечатление да е така.

 

EDIT: То май колегата вече ги е поръчал, ама сега видях датата

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както беше вече посочено, в дадения линк Goodyear е с по-други размери. Допускам обаче, че колегата искал да поръча пак 185/60 R14 и споделям опит.

 

Вече трета зима търкалям фабийката с Goodyear 185/60 R14 (по-точно - ULTRAGRIP 8). Това е просто перфектна гума  - спомням си особено зимата през 2012 г беше много снежна и много заледена, а с тези гуми минавах навсякъде с лекота. Все едно с вериги.

 

Чел съм за разни тестове и класации, от познати също съм чувал - въпросната гума си струва всеки лев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за летни гуми, не за зимни.  ;)

 

Верно бе, тотално съм се отплеснал... :eusa_clap:

Извинявам се за което!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, 

Объркал съм линка, става въпрос за 185/60 - 14

 

Гумите които си поръчах за GOODYEAR EFFIGRIP PERF

 

Тази седмица, няма да мога да ги монтирам и да споделя впечатление, но след това ще ви кажа как са

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ще казваш как са.

Би трябвало да са добри.....

Макар че при тестовете нещата винаги изглеждат много добре - пък реално как са, се разбира чак след няколко дни, или след седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Карам точно с този модел на Goodyear вече 3-и сезон, страхотна гума е правилен избор си направил. разхода ми е 6/6,2 градско, 4,8/5 извън при спокойно каране - окт.2 1,9tdi. ( понеже питаш за разход, но то е субективно). миналото лято я понатиснах няколко пъти на завои да и видя въпросния грип, не успях да я хлъзна.... не са и шумни изобщо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.