Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чукане в рейката


CaSPeR

Recommended Posts

Здравейте колеги, тези дни се появи поредния проблем на моята fabia I 1.4TDI усеща се леко чукане от някъде при преминаване през неравност отначало мислех че е тампон смених го даже и една биалетка излезе на дневен ред но не проблема не изчезна колата се държи идеално на пътя но има леко почукване което усещам все едно е под краката ми ходих при майстор познат и след кратък оглед (обиране на луфта на волана при спряло положение) той по слух установи че чукането идва от рейката което много ме натъжи (рейката не тече) та въпроса ми е можете ли да препоръчате някой компетентен ,в СОФИЯ или ПЛОВДИВ няма значение и двете дестинации са ми удобни, който да погледне колата и да каже окончателно от рейката ли е от накрайници ли е и т.н. и евентуано при разумна цена да я отремонтира и да даде някаква гаранция, че съм чувал много лоши неща щом се стигне до ремонт на рейка благодаря предварително 

П.С. извинявам се за лошото оформление но нахвърлях поста набързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес открих моито чукане в краката на шофьора от къде идва - вътрешен ляв накрайник леко разбит и като резултат тегли в ляво при ускорение ... вече е купен и скоро ще го монтирам да видя дали ще бъде излекувана моита Фобия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

и при мен имаше почукване само че не от рейката а от накрайниците, смених ги аз вътрешните и дългите чукането вече го нямаше, но се появи друго по лошо ... и май е от рейката сега съм на път пак да ходя на майстор за да останови дали със сигурност е от рейката, тя не капе... казаха ми че много често някои глупави майстори при смяната на вътрешните накрайници упражняват бая зор и рейката отива на кино, е ако е така и така се окаже отивам и го убивам тоя самозван майстор !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте Колеги, почукването се установи... пияния майстор е забравил или го е домързяло да завие хубаво вътрешния накрайник и той е лопал...слава богу не е рейката !!! пазете се от Пияни и Неразбиращи майстори от това ви зависи живота Колеги !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с дрегер трябва да ги тестваме преди да започнат да ни работят колата и аз преди години имах такава случка беше забравил да сложи единия болт на шарнира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.