Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 1.8TSI 4x4 ревю след 3000км


Recommended Posts

PUF PAF, тези лайсни по вратите в ЕТ ли ги слагат или всичко свършва само с продажбата? Много ми харесват, но се чудя, дали този нюанс на графитено ще е удачен и на рейсър блу?!

Нищо не свършва с продажбата, освен парите дето си дал:) За почти всички аксесоари може да си ги монтираш сам или в ЕТ срещу заплащане.

 

И на мен много ми харесват тези ленти и искам да уточняза цветовете - ако не се лъжа ги има в черно и в сребърно, като моите се водят сребърните. Заради синия жвят на колата изглеждат тъмно сиви. Предполагам на Рейс Блу цвета, който е още по-тъмен, ще се позагубят малко - затова в твоя случай бих пробвал с черни.

 

Естествено повече тичат на големи джанти и пo-смъкната кола, но според мен стига да не си с тасове стоят добре на всяка модификация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено повече тичат на големи джанти и пo-смъкната кола, но според мен стига да не си с тасове стоят добре на всяка модификация.

 

 

 Е джантите ще са 17-ки.

Сега ще видя и другите цветове :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.