Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне конзола за парното на фаворит


Favorit94

Recommended Posts

Колеги може ли някой да сподели как се сваля конзолата на парното от таблото, защото снощи го направих да духа на студено и повече не отива до край към топло... Имах такъв проблем на вектрата и накрая жилото се скъса смених го и се оправи ама там знам всичко как се сваля, докато пустия фаворит ме е страх да не му изкъртя пластмасите като знам как пипам... Предполалгам се е разплело и за това така, мисля да го сменя ако се продава. Ако има и някъде ръководство със снимки кое 1во се сваля и т.н. ще съм много благодарен.  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш средния панел с копчетата и духалките , панела с копчетата за габарити и сваляш капака на километража ... от близкия до купето ръб има два винта , които държат лостовата система към таблото и някъде в средата търсиш още един винт , който държи лостовата система към ламарината на пепелника , отвиваш и него и е свободна да го извадиш с цялата кутия на парното (от към двигателния отсек) .

Жилата на Фаворита са телени и няма какво да се разплете ... по-скоро някъде си прегънал жило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.