Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.2 HTP спира да ускорява след 4 хил. оборота ?!


tteddybg

Recommended Posts

Здравейте колеги, днес като тръгнах за работа забелязах че имам проблем с колата. Проблемът е ,че като двигателя достигне 4 хил. оборота спира да набира дори връща оборотите, това го прави без значение на коя скорост е колата, просто след 4 хил. оборота колата буквално спира все едно се е запушила. На какво може да се дължи това ??? Моля за съвет, благодаря !

Редактирано от tteddybg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Свещи?

Диагностика правил ли си?

Не съм се сещал за това но тъй като смених горивният филтър който, беше пълен с вода, проблема остана и ще трябва да търся друго решение на проблема ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, днес установих че проблема ми идва от дроселовата клапа, просто не иска да отвори .... :( Въпросът ми е от тук на къде, смяна с нова или има някакъв начин да се поправи ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Зависи какъв и е проблема, че не иска да се отвори. Ако е замърсена и мръсотията и пречи би трябвало след почистване и обучение да се оправи. Ако има някакъв проблем със стъпковото моторче и вътре предаването на движението, следва евентуален ремонт. Цената на чисто нова няма да ти хареса. Друг вариант е 2-ра употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.