Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми кола Суперб 2.0 140к.с.


Recommended Posts

Както обещах да се похваля, когато си взема новата колата. Поръчах я декември 

месец от промоцията за бизнес пакет и днес си я взех.qmog.jpgz1v8.jpg

 

oxmz.jpg6pxn.jpg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка!

 

Със здраве да си я караш, леко и безаварийно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу.... завидях! Да ти е честита и много да те радва! СТРАХОТНА кола е това! Много ми харесва! ЧЕСТИТО!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Със здраве да си я караш и много безаварийни километри да натрупаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо е трепач.Само на мен ли комбито много повече ми харесва?Особено в черно.Чак се замечтах :)Със здраве колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Честита придобивка и много, много безпроблемни километри с него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , отличен избор ! Отлична кола на добра цена. Безброй безаварийни километри ! Разкажи ни за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Страхотен е Супърба! :D/  Много безаварийни километри ти пожелавам!

(Надявам се покрай новата придобивка да зачестиш идванията по срещи.  :tongue_1: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията!

 

Гога, ще се постарая да намеря свободно

време да дойда, за да се видиме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега,  и със здраве да си я караш! И аз съм на мнение че при супърба комбито изглежда много по-добре!

 

Използва ли услугата на Еуратек за регистрация? Аз лично бях малко учуден, когато ми предадоха колата регистрирана без аптечка, триъгълник и т.н., но забелязах едва след като я взех :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега,  и със здраве да си я караш! И аз съм на мнение че при супърба комбито изглежда много по-добре!

 

Използва ли услугата на Еуратек за регистрация? Аз лично бях малко учуден, когато ми предадоха колата регистрирана без аптечка, триъгълник и т.н., но забелязах едва след като я взех :o

Не, защото не ми се чакаше 7-10 дена. Сам си я регистрирах в КАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!Честито, колата изглежда много добре!

Имаш ли щори за задните стъкла?

Аз декември месец, също като теб, си поръчак Супърб Бизнес, и от 1 седмица колата е при мен.Единственото нещо, което успя да ми развали настроението е, че колата не е оборудвана с щори за задните стъкла, които фигурират в списъка с оборудване и така или иначе съм си ги платил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.