Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвместими ли са рамената на чистачките при О1ФЛ и О2


nnenno

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да попитам дали са съвместими раметана на чистачките при О1 фл и О2. Знам, че  голф 4 след 2003 год. е с тези чистачки аер... не помня точно името. Искам да си сложа и на моята октавия такива за това питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стивииииии, Стивииии, Стиииивиииии, кой точно ти каза и от къде разбра, че не стават - можеш ли да ми отговориш на този въпрос?

 

Имаше форумна Октавия 1 ФЛ с такива чистачки - бяла, варненска, които чистачки ми ги предлагаше на мен, след като я продаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Стивииииии, Стивииии, Стиииивиииии, кой точно ти каза и от къде разбра, че не стават - можеш ли да ми отговориш на този въпрос?

 

Имаше форумна Октавия 1 ФЛ с такива чистачки - бяла, варненска, които чистачки ми ги предлагаше на мен, след като я продаде.

 

Колега да разбирам ли, че рамената с чистачки стават и да си трърся ?

Редактирано от nnenno
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало. Не знам той да беше преправял нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Би трябвало. Не знам той да беше преправял нещо.

Благодаря колега, ще се отскача до някоя морга за заприхождаване на един комплект. В същия ред на мисли смятам да взема и задна за комбито мисля че ще стане много добре. Просто тези чистачки чистят перфектно, по красиви са поне за мен.

Редактирано от nnenno
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма, но мисля, че няма да има проблем. Ще се радвам да споделиш какво е станало. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвахме с един колега от паркинга - от О1 директно на О2 не стават, а и обратното също.

Сега, фейслифт, адаптери, и така нататък..... Може би има някакъв начин - но само за някои модели, а не за всички.

Ами да носи старите рамена, и да гледа - като търси.

Но да гледа не само като дължина да стават - а и като ъгли. Защото рамената на О1 са малко по-иначе изгънати, доколкото сме ги гледали.

Пък и при осите как са нещата.... Там дори не сме ги и гледали как са.

Иначе, по тая логика - моите сегашни четки, 475 и 600 мм, трябва директно да стават на О1. А и обратното също - от О1 трябва да стават на моята.

Обаче те не стават - нали съм пробвал.

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един колега и приятел с О2 и ще пробвам на място, дано станат, ще драсна какво е станало.

Поздрави..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да не те подведа,но до колкото съм чувал пасват 1:1 от 742-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.