Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на седалки?


Huku

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Според мен предните седалки на Фабия 1 са доста неудобни и ми се върти идея да ги сменя. Предишната ми кола беше Сеат Леон и седалките бяха удобни и ми харесваха. Седалките на Ауди А3, също са доста по удобни.

 

Въпросът ми е следният, някой от Вас сменявал ли е седалки и дали седалките да кажем от Сеат Леон или Ибиза или Ауди А3 стават за Шкода. Шейните им еднакви ли са и съвпадат ли и монтажа само с развиването и завиването на болтовете ли става или пък трябва да се променя и преправя нещо? :rolleyes:

 

Мерси предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло Фабия е на една и съща платформа с Ибиза, Поло (9N) с Ауди А2..

 

Седалките се демонтират лесно, на 4 болта (шлиц май бяга) и излизат.

 

Вече трябва да се измери , за да се види дали други седалки биха паснали и ще трябва ли някакво преправяне по шейните или някакви шини.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с low-cost седалките (монтирани на модификация класик), просто си купи от друга Фабия. Аз така направих и разликата е доста осезаема от към комфорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.