Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

асиметрия в светлините на шкода октавия 2008


zdd060

Recommended Posts

Здравейте,

днес забелязах, че на къси светлини левият ми фар свети по-високо от десния. Възможно ли е това да е нарочно нагласено по този начин? В ръководството пише, че късите светлини са настроени асиметрично, за по-добра видимост на платното. Просто не съм много сигурен дали в момента не заслепявам останалите:) Иначе видях,че си има специална тема за това от къде се регулират фаровете, но не видях никъде това да е споменато. Иначе на дълги всичко изглежда добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е обратното, левият да свети по-ниско, заради насрещното движение. Да не си с английски фарове ? Лупи или рефлектори са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя си е купена от Еуратек принципно, иначе не знам със сигурност дали са лупи или рефлектори:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега вместо да се чудиш отиди някъде където праваят прегледи и около 20 лв струва нагласянето на фарове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя си е купена от Еуратек принципно, иначе не знам със сигурност дали са лупи или рефлектори :(

Че погледни, и ако отпред, на късите, се виждат лупи - значи е с лупи. По-външните са късите - а по-вътрешните са дългите.

Пък ако има навсякъде само рефлектори - значи е с рефлектори.

Това поне се вижда много лесно.

И щом има такава разлика в двата фара - отиди да ти я настроят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.